AK PARTİ’ DE DEĞİŞİM SÜRÜYOR!

Ak Parti Gaziantep il başkanlığı kongresinin ardından oluşan yönetim kurulu isim listesinin ardından İl Gençlik Kolları Başkanlığında da değişim yaşandı.
AK PARTİ’ DE DEĞİŞİM SÜRÜYOR!

Adı aldığı ihalelerle gündeme gelen Ak Parti Gaziantep İl Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Korkmaz’ın yerine atama yapıldı. Ak Parti Şehitkamil Belediye Meclis Üyesi Mesut Bozatlı, Korkmaz’ın yerine İl Gençlik Kolları Başkanlığına atanan isim oldu. Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, görevden alınan Korkmaz’ın yerine atanan Bozatlı’ya yeni görevinde başarılar diledi.

GÖREVDEN ALINMASINA KESİN GÖZÜYLE BAKILIYORDU

AK Parti Gaziantep Gençlik Kolları Başkanlığında görev değişimi yaşandı. İlçe Belediyelerinden aldığı ihale aldığına dair iddialar ile adı anılan İl Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Korkmaz’ın yerine İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevine Şehitkamil Belediye Meclisi üyesi Mesut Bozatlı atandı. Korkmaz’ın meclis üyesi ve İl Gençlik Kolları Başkanı sıfatı nedeniyle İlçe Belediyelerinden ihaleler aldığına dair iddialar gündeme gelmiş, bu konu kentte tartışmalara neden olmuştu. Genç yaşta önemli ihaleleri alan Korkmaz’la ilgili olarak kent kamuoyu kadar partili kamuoyunda da dedikodular yaşanmıştı.

ÖZKEÇECİ “HAYIRLI OLSUN” DEDİ

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyup Özkeçeci, atama haberini sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Görevden alınan Abdullah Korkmaz’ın aldığı ihalelere yönelik sessiz kalan ve her hangi bir açıklama yapmayan Özkeçeci, kent kamuoyundan tepki toplamıştı. Özkeçeci, “Gençlik Kolları Başkanlığımıza Mesut Bozatlı, kardeşimiz atanmıştır. Rabbim hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Görevi devreden Abdullah Korkmaz kardeşime de hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Gaziantep’imize hayırlı olsun” dedi.

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
3.03.2021

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin