Konfeksiyon ürünleri elde kaldı

Konfeksiyon ürünleri elde kaldı

Gaziantep Terziler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Abdullah Kocaoğlan, konfeksiyon ürünlerine olan ilginin her geçen gün daha da azaldığını anlattı. Kocaoğlan, 10-15 liraya konfeksiyon ürünlerinin bile satılmamasına anlam veremediklerini dile getirdi.

Gaziler ve Mütercim Asım Caddelerinde yer alan konfeksiyonlarda ağırlıklı olarak ürünlerin 10 ile 40 lira arasında değişen rakamlarla satıldığını belirten Gaziantep Terziler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Abdullah Kocaoğlan, “Esnafımız ucuz ve kaliteli ürün satmasına rağmen iş yapamaz duruma geldi. Kendi dükkanımda bile 10 liraya 15 liraya triko ve konfeksiyon ürünleri satıyorum. Vatandaş geliyor bakıp geri gidiyor. Satış yapamaz duruma geldik” dedi.

Kredi kartlarından alış veriş yapanların ağırlıklı olmaya başladığına dikkat çeken Gaziantep Terziler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Abdullah Kocaoğlan, “Vatandaşlarımız 10-20 liralık alımlarda bile kredi kartı kullanmaya başladılar. Bu durum yaşanan ekonomik sıkıntıları gözler önüne seriyor” diye konuştu.

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
21.10.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin