Tiryaki USİAD yönetiminde

Tiryaki USİAD yönetiminde

Ulusal Sanayici ve İş Adamları Derneği 8. Olağan Genel Kurulu İstanbul’da dernek binasında gerçekleştirildi. Genel Kurul’da Cengiz Aydın USİAD Genel Başkanı seçilirken Ayhan Tiryaki ise Genel Başkan Yardımcısı oldu.

EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

Divan Başkanlığını Fevzi Durgun’un yaptığı Genel Kurul’da açılış konuşmasını yapan USİAD Genel Başkanı Birol Başaran, konuşmasına USİAD’ın kuruluşunda ve bugünlere getirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederek başladı. Başaran, hayatını kaybeden dernek kurucularını ve danışmanlarını saygıyla andı. Başaran açılış konuşmasında, “USİAD’lı olmaktan gurur duyuyoruz. Ulusal Sanayi, Ulusal Ekonomi için çalışmaya devam edeceğiz. Ülkemizin bu zor günlerden geçerek aydınlık yarınlara kavuşacağına inanıyoruz. Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhuriyet devrimleri ışığında hiç durmadan yürümeye devam edeceğiz. Bu bayrağı dalgalandırmaya devam edeceğiz.  Cumhuriyetimize ve Ulusal ekonomi ve üretim davamıza sahip çıkmaya devam edeceğiz” dedi.

GENEL KURULA KATILIM YÜKSEK OLDU

Genel Kurulda CHP Denizli Milletvekili, USİAD Denizli Şube eski Başkanı Av. Kazım Arslan da yaptığı konuşmalarda, “Üyesi, yöneticisi olmaktan her zaman gurur duyduğum USİAD bugüne kadar yerli üretim, yerli malı konusunda onurlu ve haklı duruşunu korumuştur. Sanayicimizin, üreticimizin, tüccarımızın yerli kaynaklarla üretmesinin önündeki engellerin ve yüklerin kaldırılması için TBMM’de mücadele veren bir sanayici olarak, Genel Kurulumuza başarılar diliyorum” şeklinde görüş belirttiler.
USİAD 8. Genel Kurulu’nda yapılan seçimler sonucunda Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Cengiz Aydın, Osman Günay, Birol Başaran, Erdoğan Çeker, Ayhan Tiryaki, Esin Taştemir ve Oğuz Lektemur.

GÜNDEM
Bülent Öner
20.05.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin