Sınav günleri sessizlik

Sınav günleri sessizlik

Gaziantep Valisi Davut Gül başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, 27-28 Haziran'da yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) kapsamında alınan tedbirler değerlendirildi. Toplantının ardından açıklamalarda bulunan Gaziantep Valisi Davut Gül, “Tedbirler gözden geçirildi, sınava hazırız” ifadelerini kullandı.

Türkiye genelinde 27-28 Haziran tarihileri arasından yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesi okullarda tedbirler artırıldı. Gaziantep’te de uygulanacak sınav öncesi Gaziantep Valiliğinde bir toplantı düzenlendi. Düzenlenen toplantıda, sınav öncesi okullarda yapılan hazırlıklar ve sınav günü uygulanacak olan tedbirler görüşüldü.

TEDBİRLER GÖZDEN GEÇİRİLDİ

Valilikte yapılan toplantının ardından Gaziantep Valisi Davut Gül, açıklamalarda bulundu. Vali Gül, “Öğrencilerimizin sağlıklı bir ortamda sınava girmeleri için şehir olarak tüm hazırlıklarımız tamam. Tedbirler gözden geçirildi, sınava hazırız. Lütfen okul bahçelerinin önlerinde beklemeyelim! Zorunlu durumlarda maske ve mesafeye dikkat edelim. Son birkaç günü stres yapmadan geçirmek faydalı olur. Allah emeklerinizi ziyan etmesin” ifadelerini kullandı.GÜNDEM
Aysu Yıkmış
25.06.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin