Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Gaziantep programı dolu dolu geçecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Gaziantep programı dolu dolu geçecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24-27 Eylül tarihlerinde düzenlenecek TEKNOFEST’e katılmak üzere Gaziantep’e geliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Gaziantep programının dolu dolu geçeceği ifade edilirken, çok sayıda açılışı da program çerçevesinde gerçekleştireceği ifade edildi.

26 Eylül’de kente gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, aynı zamanda Olimpik Yüzme Havuzunun da açılışını gerçekleştirecek. Daha sonra ise kentte iş insanlarını bir araya gelecek. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 26 Eylül Cumartesi günü Gaziantep’e geliyor. 24-27 Eylül tarihleri arasında Gaziantep’te düzenlenecek TEKNOFEST’e katılmak üzere kente gelecek Erdoğan, çeşitli temaslarda da bulunacak.

İLK DURAK TEKNOFEST

Erdoğan’ın Gaziantep’teki ilk durağı TEKNOFEST olacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kentte iki ayrı programa daha katılacağı öğrenildi.  İnşaatı tamamlanan Olimpik yüzme Havuzunun da açılışını gerçekleştirecek Erdoğan, kentte ki iş insanları ile de bir araya gelecek.

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
22.09.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin