Büyükşehir’de sakin meclis

Büyükşehir’de sakin meclis

Büyükşehir Belediye Meclisinin Ekim ayı ikinci toplantısı tamamlandı. 56 gündem maddesinin görüşüldüğü mecliste CHP gurubunun öğrencilere toplu ulaşımda indirim kapsaya önergesi oy çokluğuyla ret edildi.

Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Osman Toprak’ın başkanlığında toplanan mecliste Cumhuriyet Halk Partisi gurubu kentte toplu ulaşım araçlarında öğrencilere yönelik indirim kapsayan önergeyi başkanlığa verdi. Meclis Başkanı Osman Toprak, önergeyle ilgili olarak halk otobüslerinin içerisinde bulunduğu ekonomik sıkıntıları anlattı. Daha sonra önerge oylandı ve oy çokluğuyla ret edildi.

NİZİP MEZARLIĞINDA DÜZENLEME YAPILACAK

Gaziantep Büyükşehir Belediye Meclisinde Nizip Mezarlığında yapılacak düzenlemeler gündem maddeleri arasında ele alındı. Nizip Belediyesinin istekleri doğrultusunda ilçe mezarlığında yeni düzenlemeler yapılmasına karar verildi.
HÜSEYİN DOĞAN

GÜNDEM
Haber Merkezi
18.10.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin