Böyle tadilat mı olur?

Böyle tadilat mı olur?

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı için tadilata alınan yapı esnafı isyan ettirdi. İncilipınar Mahallesi 36001 Nolu Cadde üzerinde yer alan bir binanın 1. katında başlatılan tadilat nedeniyle, tadilatın yapıldığı katın altında yer alan esnaflar perişan oldu.

DÜKKANLARIN TAVANI ÇÖKTÜ!

Tadilatın gerçekleştirildiği yapının altında yer alan işyerlerinin tavanları çöktü. Her hangi bir önlem alınmadan başlatılan tadilat nedeniyle işyeri sahipleri isyan etti. İşyeri sahipleri başlatılan tadilat çalışması öncesinde gerekli önlemlerin alınmadığını iddia ettiler.

"GEREKLİ ÖNLEMLER ALINSIN"

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığına bağlı idari binanın yapım tadilatı öncesinde gerekli önlemler alınmadı. Tadilatın gerçekleştildiği yapının altında yer alan işyerlerinin tavanı çökünce işletme sahipleri isyan ettiler. İşyeri sahibi bazı vatandaşlar, "Bir tadilat yapılmazdan önce gerekli önlemler alınır. Bizler tadilat yapılmasın demiyoruz ama bu şekilde bir tadilat şekli yok" diye konuşarak tepkilerini dile getirdiler.

GÜNDEM
Bülent Öner
12.01.2022

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin