Atalamış ve yönetimi Baro’yu ziyaret etti

Atalamış ve yönetimi Baro’yu ziyaret etti

Savunma Yürüyor” sloganıyla Ankara’ya yürüyen Gaziantep Barosu Başkanı Bektaş Şarklı’nın Ankara ili girişinde darp edilmesiyle başlayan oturma eylemine destek devam sürüyor. Cumhuriyet Halk Partisi Şehitkanil ilçe  yönetimi yaşanan süreçle ilgili olarak oturma eylemini sürdüren avukatları ziyaret ederek destek verdiler.

AVUKATLARIN “ONUR EYLEMİ” SÜRÜYOR

Gaziantep Barosu’nda avukatlar tarafından sürdürülen “Onur Eylemi”ne bir destekte CHP Şehitkamil İlçe Başkanı Coşkun Atalamış ve yönetim kurulundan geldi. Gaziantep Barosunu ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi Şehitkamil ilçe yönetim kurulu üyeleri, barolar tarafından başlatılan sürece sonuna kadar destek verileceğini açıkladılar.

“BAROLARIN YANINDAYIZ”

Cumhuriyet Halk Partisi Gaziantep Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Coşkun Atalamış Gaziantep Barosuna yönelik düzenlenen ziyarette sürecin yakından takip edildiğini dile getirdi. Savunma hakkının kutsal olduğuna dikkat çeken Cumhuriyet Halk Partisi Şehitkamil İlçw Başkanı Atalamış şu ifadelere yer verdi;
“Gaziantep Baromuzun değerli başkanı Bektaş Şarklı’ya yönelik düzenlenen saldırıyı kınıyoruz. Bu süreçte savunmanın her zaman olduğu gibi yanında olduğumuzun bilinmesini istiyoruz. Eyleme destek veren tüm avukat arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz.”

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
25.06.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin