USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Özel Haber

"GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ"

27-09-2022 13:42
Gaziantep

Cumhur başkanı Recep Tayyip Erdoğan, milletten kopuk siyaset, siyasetçi, yönetici olamayacağına dikkati çekerek şunları kaydetti:
“Hep söylediğim gibi, AK Parti’yi kuran da iktidara getiren de yaşadığı onca badireye rağmen ayakta tutan da 2023’te tekrar iktidar sorumluluğunu verecek olan da milletimizdir."

Cumhur başkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, yaklaşan milletvekili genel seçimleri öncesinde partili teşkilatlara seslendi. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyup Özkeçeci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdogan'ın başkanlığında gerçekleştirilen 157. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katıldı.

“REKOR OYLA SEÇİMLERİ GÖĞÜSLEYEBİLİRİZ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bunun için AK Parti’nin il başkanlarına önemli görevler düştüğünü anlatarak şöyle konuştu:
“Şu üç şeyi yapmaktan asla bıkmayacak, asla geri durmayacağız. Birincisi, geçtiğimiz 20 yılda ülkemize kazandırdığımız demokrasi ve kalkınma atılımlarıdır. İkincisi, gencinden yaşlısına her kesimden insanımızın hayatına dokunan eser ve hizmetlerimizdir. Üçüncüsü, muhalefet sadece lafla vakit öldürürken, 2053 vizyonuyla ülkemizin geleceğine dair hayali, programı ve projesi olan tek siyasi hareket olduğumuzu anlatmamızdır. Bunları milletimize her fırsatta anlattığımızda ve onların gönül dünyalarına girdiğimizde, 2023’te müjdeyi vereyim, rekor bir oyla cumhurbaşkanı ve Meclis seçimlerini Allah’ın izniyle göğüsleyebiliriz. Ben inanıyorum. İnandığıma göre bu işi Allah’ın izniyle başaracağız.”

“GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMANIZI İSTİYORUM”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, milletten kopuk siyaset, siyasetçi, yönetici olamayacağına dikkati çekerek şunları kaydetti: “Hep söylediğim gibi, AK Parti’yi kuran da iktidara getiren de yaşadığı onca badireye rağmen ayakta tutan da 2023’te tekrar iktidar sorumluluğunu verecek olan da milletimizdir. Bizim Allah’tan başka dayanağımız, milletten başka desteğimiz yoktur. Sizlerden seçim gününe kadar, ana kademesiyle kadın ve gençlik kollarıyla, mahalle ve sandık temsilcileriyle tüm AK Parti camiası olarak gece gündüz çalışmanızı istiyorum. Bu gayreti kendimizden ziyade evlatlarımız, gençlerimiz ve umudunu bize bağlamış mazlumlar için göstermeniz gerekiyor. Teşkilatlarımızın en üst düzey sorumluları olarak sizler bu yolu açtığınızda, milletimizin akın akın takip ettiğini göreceksiniz. Çünkü milletimiz dün olduğu gibi bugün de dertlerine çarenin AK Parti’de olduğunu, Cumhur İttifakı’nda olduğunu, geleceğini ancak AK Parti’ye emanet edebileceğini gayet iyi biliyor.”

ÖZKEÇECİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyup Özkeçeci, ‘’Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdogan'ın başkanlığında gerçekleştirilen 157. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na; Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin, Kadın Kolları Başkanımız Feray Yılmaz ve Gençlik Kolları Başkanımız Mesut Bozatlı ile birlikte katıldık. Gençlerimizin, emeklilerimizin, engellilerimizin, şehit yakını ve gazilerimizin öncellikli olduğu TOKİ projesinden yaptığımız çalışmalara kadar pek çok konuda değerlendirmelerde bulunduk. Toplantımızın, milletimiz ve partimiz adına hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
06.02.23
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler