Kaldırım "babanızın" malı ya!

Shimall Otel ve Kongre Merkezi yönetimi ilginç bir karara imza attı ve vatandaşın yürüyüş yürüyüş yolu alan kaldırıma güvenlik kulübesi koydu.
Kaldırım "babanızın" malı ya!

Gaziantep'te yeşil doku katledilerek projesi tamamlanan Shimall Otel ve Kongre Merkezi güvenlik noktasını vatandaşın yürüdüğü kaldırım üzerine yaptı. Vatandaşlar otelin bu keyfi tutumunu eleştirdi.

BELEDİYE HEMEN MÜDAHALE ETMELİ
İnşaat projesiyle tepki oklarını üzerine çeken Shimall Otel ve Kongre Merkezi yönetimi geçtiğimiz günlerde otelin yan tarafındaki kaldırıma güvenlik kulübesi yerleştirdi. Vatandaşın yürüme alanını işgal eden yönetim bir kez daha eleştiri oklarının hedefi oldu. Vatandaşlar güvenlik kulübesinin hemen kaldırılması için belediye yetkililerinden yardım istediler.

YEŞİL ALAN YOK EDİLMİŞ VE YERİNE OTEL YAPILMIŞTI
Shimall Otel ve Kongre Merkezi projesi başlamazdan önce onlarca ağacın yok edildiği alanla ilgili olarak Gaziantepliler ses yükseltmiş ama otel inşaatı başlamıştı.

GÜNDEM
Bülent Öner
20.11.2021

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin