BABACAN İŞ DÜNYASIYLA BULUŞACAK

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin il başkanlığı kongresine katılmak üzere Gaziantep’e gelecek.
BABACAN İŞ DÜNYASIYLA BULUŞACAK

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin il başkanlığı kongresine katılmak üzere Gaziantep’te olacak. Cumartesi günü sivil toplum kuruluşu temsilcileri başta olmak üzere iş dünyasının temsilcileriyle bir araya gelmesi beklenilen Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, geceyi kentte geçirecek.

BABACAN HAFTA SONUNU GAZİANTEP’E AYIRDI

Deva Partisi İl Başkanı Ertuğrul Kaya, Genel Başkan Ali Babacan'ın programıyla ilgili de bilgi verdi. Kaya, “Genel Başkanımız Ali Babacan, Cumartesi şehrimizde olacak. Geceyi şehrimizde geçirecek olan Sayın Babacan, 31 Ekim Cumartesi Teymur’de yapılacak Deva Partisi 1. Olağan il kongresine katılacak" dedi. Ertuğrul Kaya, Babacan'ın çok yoğun bir programı olduğunu belirterek " Cumartesi sabah gençlerle kahvaltı programı var, buradan Ticaret odasına geçecek. Ticaret Odası yönetimi ve meclis üyeleriyle Gaziantep özelinde söyleşi yapacak.

AKADEMİK MESLEK ÖRGÜTLERİYLE BİR ARAYA GELECEK

Deva Partisi Gaziantep İl Başkanı Ertuğrul Kaya sözlerini daha sonra şu şekilde sürdürdü;
“Ardından Sanayi odası yönetim kurulu, meclis üyeleriyle bir söyleşi yapacak. Daha sonra Gaziler caddesinde esnaf buluşmasına katılacak. Genel başkanımız akşam da Gaziantep Akademik Odaları temsilcileriyle bir araya gelecek. Babacan, İnşaat Mühendisler Odası ev sahipliğinde 21 odanın katılımıyla akşam bir söyleşi yapacak. Ayrıca, STK’ların ve teşkilatın katıldığı bir organizasyona katılacak. Bu organizasyona Odalar yer alacak. Gaziantep’te konaklayacak olan Babacan buradan pazar sabahı Şanlıurfa il kongresine katılacak.”

GÜNDEM
Sabiha Nigar Kocaman
30.10.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin