UYUŞTURUCU TACİRLERİNE POLİS "BALYOZU"

Gaziantep polisi uyuşturucu tacirlerine yönelik düzenlediği operasyonda önemli bir başarıya imza attı. Operasyonlarda 17 kilo eroinin yanı sıra kilolarca değişik cinste uyuşturucu ele geçirildi. Operasyonlarda yüzlerce kişi gözlatına alındı.
UYUŞTURUCU TACİRLERİNE POLİS "BALYOZU"

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlar Şube Müdürlüğü ekiplerinin 6 gün süren operasyonlarında 267 kişi hakkında işlem yapıldı. Yapılan polis sorgulamasının ardından savcılığa sevk edilen kişilerden 15'i çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.

ŞOK BASKINLARLA ZANLILAR GÖZALTINA ALINDI

Gaziantep'te uyuşturucuya yönelik sürdürülen amansız çalışmalar aralıksız şekilde sürdürülüyor. Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin fiziki ve teknik takipleri neticesinde başlatılan operasyonlarda önemli başarılar elde edildi. Gaziantep polisi sokak satıcısı olarak tabir edilen torbacılara yönelik çalışmaları da aralıksız bir şekilde sürdürülüyor.

EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDEN AÇIKLAMA YAPILDI

Şüphelilerin yakalanmasına yönelik birçok planlı operasyon ve şok baskınlar düzenleyen ekiplerin mücadeleri ve uyuşturucu tacirlerine karşın yapılan operasyonlarla ilgili olarak Gaziantep Emniyet Müdürlüğü sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı;
"Yapılan çalışmalar neticesinde 16 kilo 725 gram eroin, 2 kilo 235 gram esrar, 644 gram bonzai, 165 gram metamfetamin, 51 adet uyuşturucu hap, 4 adet hassas terazi ele geçirilmiştir. Operasyonlar kapsamında 267 şüpheli hakkında yasal işlem yapılmış, 15 şüpheli tutuklanmış, 252 şüpheli ise serbest bırakılmıştır."

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
20.09.2021

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin