USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

ŞANFED’ DE GÖREV ÇEKİLMEZ’E VERİLDİ

ŞANFED’ DE GÖREV ÇEKİLMEZ’E VERİLDİ

ŞANFED’ DE GÖREV ÇEKİLMEZ’E  VERİLDİ
04-02-2024 22:49
ŞANFED’ DE GÖREV ÇEKİLMEZ’E  VERİLDİ
ŞANFED’de altı ay federasyon başkanlığı görevini yürüten Kendirciler Derneği Başkanı Mehmet Kendirci, Başkanlığı Birecik Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Bülent Çekilmez’e devretti. Birecik, Birecik Kendirciler, Şanlıurfa, Halfeti, Suruç ve Bozova hemşeri derneklerinin bir araya gelerek 2019 yılında kurduğu ŞANFED’de 5. yıl ve 2. periyot heyecanı ile Birecik Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Bülent Çekilmez Federasyon Başkanlığı görevini devraldı.
Şan-Fed'in ilk dönem yönetim kurulu başkanlığına Birecikliler Dernek Başkanı Atilla Gülsoy seçilirken, altı ay federasyon başkanlığı görevini yürüten Gülsoy, tüzük gereği Başkanlığı Halfetililer Dernek Başkanı Nihat Arslan'a devretmişti. 
Arslan'dan sonra görevi devralan Suruçlular Derneği Başkanı Nebi Kaplan da başkanlık görevini ŞANDER Başkanı Mahmut Haz'a devretmişti. 6 aylık görev süresini dolduran ŞANDER Başkanı Mahmut Haz da başkanlık görevini Bozovalılar Derneği Başkanı Ahmet Dinçoğlu'na devretmişti. Dinçoğlu, ise 6 aylık görev süresinin dolmasıyla birlikte Başkanlığı Kendirciler Derneği Başkanı Mehmet Kendirci’ye devretti. Görevi süresi dolan Kendirci de başkanlık görevini Birecik Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Bülent Çekilmez’e devretti.
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?