M. Hayri Özkeçeci’nin ismi ölümsüzleştirildi

M. Hayri Özkeçeci’nin ismi ölümsüzleştirildi

Şehitkamil Belediye Meclisi, merhum Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı ve Şehitkamil Belediye Meclis Üyesi Mehmet Hayri Özkeçeci’nin ismini ölümsüzleştirmek için oy birliğiyle karar aldı. Mehmet Hayri Özkeçeci’nin adı, yeni yapılan spor kompleksinde yaşatılacak.

Şehitkamil Belediye Meclisi, Eylül ayı toplantısının birinci birleşim gündemini görüştü. Gündeme alınan 8 madde görüşüldü ve ilgili komisyonlara sevk edildi. Meclis Başkanlığınca gündeme alınması istenen 3 madde de Meclis’te görüşüldü ve karara bağlandı.
Şehitkamil Belediye Meclisi, 11 Mart 2021 günü rahmet eden merhum Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Hayri Özkeçeci’nin isminin Selahattin Eyyubi Mahallesi sınırları içerisine yapılan spor kompleksine verilmesi için tüm meclis üyelerinin kabul oyuyla karar aldı.
Toplam 15 bin metrekare büyüklüğe sahip spor kompleksi içerisinde; 90X55 metre ebadındaki bir futbol sahası, 880 metrekare kapalı alan, 550 metrekare kulüp eğitim binası, 275 kişilik türbin, antrenman sahası, koşu pisti, soyunma odaları, hakem odaları ile açık otopark alanı bulunuyor.

SPOR
Haber Merkezi
2.09.2021

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin