Lionslar "diyabet" hastaları için harekete geçti

Lionslar "diyabet" hastaları için harekete geçti

Eğitim ve sosyal alanlarda yaptığı toplumsal çalışmalarla adından sıkça bahsettiren Gaziantep Şahinbey Lions Kulübü üyeleri "diyabet hastaları" faydasına düzenlenen etkinlikte buluştular. Şahinbey Lions Kulübü Başkanı Şima Yalkın, 100'e yakın diabet hastasına katkı anlamında bir araya geldiklerini ifade etti.

LİONSLAR KAHVALTIDA BULUŞTU

Daha önceleri üniversite öğrencilerine burs, okullarda derslik düzenlemeleri gibi oldukça önemli faaliyetlerde bulunan liosnlar bu defa diyabet hastaları için bir araya geldiler. Gaziantep Şahinbey Lions Kulübü Başkanı Şima Yalkın, eğitim alanında yapılan çalışmaların artırılmasına yönelik olarak faaliyetlerin üyelerin katkılarıyla artarak devam ettiğini anlattı.

"KARŞILIKSIZ HİZMET SUNMAK BİZİM MİSYONUMUZ"

Gaziantep Şahinbey Lions Kulübü Başkanı Şima Yalkın, eğitim alanında yapılan çalışmaların artırılmasına yönelik olarak faaliyetlerin üyelerin katkılarıyla artarak devam ettiğini anlattı. Yalkın açıklamasını şu şekilde sürdürdü;
"Sevgili lionslar ve değerli lion dostu konuklar hepinizi bir arada görmekten dolayı oldukça mutluyuz. Atatürk ilke ve devrimleri ile laik, demokratik ve evrensel değerler doğrultusunda ülkemiz ve insanlığa karşılıksız hizmetler sunmak bizim mizyonumuzdur. Burada siz değerli dostların katılımı ile gerçekleştirdiğimiz bu kahvaltı diyabetli çocuklarımıza fayda sağlayacak, onlar için bir şeyler yapmaya çalışacağız. Ayrıca geçmiş dönem başkanlarımızdan Şermin Ocak'ın kitabını sizlere yine eğitime katkı amacı ile sunmak istiyoruz. Kendisine ve gönüllü desteği ile yaptığı bastık için teşekkür ediyoruz."

ONLARCA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNE BURS VERİLİYOR

Gaziantep`te eğitime destek vermek için kolları sıvayan ve uzun yıllardır onlarca üniversite öğrencisine burs desteği veren Şahinbey Lions Kulübü, eğitime katkı için sağlamak amacıyla çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Gaziantep Şahinbey Lions Kulübü Başkanı Şima Yalkın açıklamalarını şu şekilde sürdürdü;
"Ülkemizin temel eğitim sorununu çözmenin en büyük yollarından birisi eğitime destek vermekten geçer. Şahinbey Lions Kulübü birçok üniversiteli öğrenciye burs veriyor. Eğitime destek sağlamaya yönelik etkinliklerimiz bundan sonraki dönemlerde de sürecektir."
MELİHA KOCAMAN

GÜNDEM
Haber Merkezi
23.09.2021

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin