Kocalar, MMO’nun başkanlığına seçildi

Kocalar, MMO’nun başkanlığına seçildi

Gaziantep Makine Mühendisleri Odası Başkanlığına Aykut Kocalar, 8-9 Şubat tarihlerinde yapılan genel kurulda şube başkanlığına Aykut Kocalar seçildi. Yapılan olağan genel kurula üyelerin ilgisi büyük olurken Kocalar, MMO’nun yeni başkanı oldu.

Mevcut başkan Hüseyin Ovayolu' nun yeniden aday olmadığı TMMOB Makina Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi 13. Olağan Genel Kurul ve seçimlerinde Çağdaş Mühendisler grubu adına aday olan Aykut Kocalar, başkanlığa seçildi. Kocalar, “Odamızı ben değil, biz felsefesi ile yönetmeye devam edeceğiz” dedi. Yeni seçilen Başkan Kocalar, “Mesleğimize, Meslektaşlarımıza ve Odamıza sahip çıkan, Çağdaş yönetim anlayışımıza destek olan, Seçimlerimize katılıp, bizleri yalnız bırakmayan ve gücümüze güç katan, İşi, sağlığı veya farklı bir nedenden dolayı seçimlerimize katılamasa da gönülleri bizlerle olan, Tüm meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Daha etkin, daha güçlü bir Oda için, birlikte üretecek ve birlikte yönetecek yeni bir dönem daha bizleri bekliyor. Yeni dönemin, mesleğimiz, meslektaşlarımız, Şubemiz, Odamız ve kentimiz adına, hep birlikte başarılı çalışmalara imza atılan bir dönem olmasını temenni ediyor, tekrar tüm meslektaşlarımıza teşekkür ediyor ve saygılarımızı sunuyoruz” dedi.

YÖNETİMDE KİMLER VAR?

Aykut Kocalar' ın yönetim kurulu listesinde Özge Renklidağ, Hamit Öztürkmen, Çetin Külah, Kemal Keskin, Kerem Ciro ve Aydın Kaleoğlu asıl yönetimde yer aldı. Yunus Emre Külekçi, Ali İslam, Caner Çelikkol, Özer Parlak, Eyüp Zengin, S. Büşra Artaş, Salih Çilsal ise yedek yönetim kurulu üyesi olarak seçildiler.

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
10.02.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin