NTO’ da sosyal mesafeli meclis toplantısı

NTO’ da sosyal mesafeli meclis toplantısı

Nizip Ticaret Odası (NTO)’nda Koronavirüs (Covid-19) salgını dolayısıyla düzenlenemeyen meclis toplantısı sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uyularak yapıldı.

Meclis toplantısının açılış konuşmasını yapan NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle yapılamayan meclis toplantımızı bugün gerekli tedbirleri alarak düzenlemeye başladık. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde görülen bu salgının bir an önce son bulmasını diliyor, ülkemize ve siz değerli üyelerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.” dedi.

Ülkemizin Koronavirüs salgınında normalleşme sürecine girdiğini vurgulayan NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, “Bizlerde bu süreç kapsamında gerekli tedbirlerimizi alarak faaliyetlerimize devam edeceğiz.”dedi.

Koronavirüs salgının ülkemize etkisini azaltmak için bugüne kadar mücadele ettiklerini belirten NTO başkanı Özyurt sözlerini şu şekilde sürdürdü: “ Değerli Meclis Başkanı ve Üyelerimiz Malum olduğunuz üzere dünyayı saran Covid-19 nedeniyle Mart ve Nisan ayı meclis toplantımızı yapılamamıştı. Bu süreçte Odamızda düzenlenecek olan bazı faaliyetlerimize de iptal edildi. Ancak bizler bu dönemde Nizip Ticaret Odası olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin de desteğiyle tüm imkânlarımızı seferber ederek üyelerimizin ve halkımızın yanında olmaya çalıştık ve olmaya da devam edeceğiz. 1 Hazirandan itibaren normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte Koronavirüs riskine karşı, çalışma hayatında alınması gereken tedbirler alınarak faaliyetlerimize sizlerinde katkısıyla devam edeceğiz. Ben bu salgın dolayısıyla hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyor, ülkemize ve milletimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum.” şeklinde konuştu.

GÜNDEM
Haber Merkezi
1.06.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin