Eyüpoğlu Mahallesi’nden polise teşekkür

Eyüpoğlu Mahallesi’nden polise teşekkür

Eyüpoğlu Mahallesi’nde madde bağımlılığına karşı sürdürülen mücadele kapsamında Gaziantep Emniyet Müdürlüğü yetkililer bölgede afişlerle gençlere ve ailelerine uyarılarda bulunuyor. Eyüpoğlu Mahallesi Muhtarı Mithat Kont, mücadele kapsamında kendilerine düşen görevleri yerine getirdiklerini açıkladı.

“POLİS KENT GENELİNDE MÜCADELE EDİYOR”

Uyuşturucu maddeyle mücadelede Gaziantep polisi kent genelinde mahallelerde afişleme çalışması yürüterek, bağımlılık konusunda gençleri ve aileleri uyarıyor. Bu çalışmalar kapsamında da mahalle muhtarları da mücadele kapsamında gençlere ve ailelere yönelik uyarılarını sürdürüyorlar. Eyüpoğlu Mahallesi Muhtarı Mithat Kont, “Bölgemizde madde bağımlılarını arada sırada bizlerde görüyoruz. Bu gençlerimizin uyuşturucudan uzak durmalarını sağlamak amacıyla polisimizin sürdürdüğü çalışmalara destek veriyoruz. Madde bağımlısı gençlerimizin bu illetten kurtulmaları yönünde atılacak tüm adımları destekliyoruz” şeklinde konuştu.

“AİLELERİMİZİ ZİYARET EDEREK ONLARI BİLGİLENDİRİYORUZ”

Eyüpoğlu Mahallesi Muhtarı Mithat Kont, mahalle genelinde düzenledikleri ziyaretlerde de ailelere çocuklarının bu illetten uzak tutmalarını istediklerini dile getirerek, “Ailelerimizle yaptığımız görüşmelerde gençlerimizin bu illetten uzak tutulması için yapmaları gerekenleri anlatıyoruz. Tabi bu çalışmalarımızda toplum destekli polis birimlerimizin de mahallelerde yaptığı çalışmaları ile bizlere büyük destek olduklarını söyleyebiliriz” diye konuştu.

GÜNDEM
Bülent Öner
10.06.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin