Vali Gül ile Başkan Şahin İslahiye’de muhtarları dinledi

Vali Gül ile Başkan Şahin İslahiye’de muhtarları dinledi

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından İslahiye ilçesine yapılan hizmetler düzenlenen toplantıda ele alındı. Gaziantep Valisi Davut Gül’ün katılımı ile gerçekleşen toplantıya mahalle ve köy muhtarları katıldı. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve kurmayları köy ile mahalle muhtarlarının dilek ve temennilerini dinlediler.

İSLAHİYE İLÇESİNDE ÖNEMLİ ÇALIŞMALARA İMZA ATILIYOR

Gerçekleştirilen sunumda konuşan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, ilçe genelinde alt ve üst yapı konusunda önemli projelerin yaşama geçirildiğini kaydetti. Şahin, ilçede tarımsal alanların artırılmasının yanı sıra özellikle biber ve üzüm üreticilerine yönelik projelerin gerçekleştirilmesinde önemli çalışmaların tamamlandığına dikkat çekti. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen toplantının oldukça verimli geçtiği dile getirildi.

İLÇEDE ALT VE ÜST YAPI ÇALIŞMALARI ÖNEMLİ ORANDA TAMAMLANDI

Yol ve asfalt çalışmaları kapsamında İslâhiye ve köylerinde çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, 18 köy ve mahallede 60 kilo metre sathi kaplama çalışması yaptı. 49 köy ve mahallede 23 bin 760 ton asfalt yama çalışması gerçekleştiren ekipler, 2 bin 538 ton da sıcak asfalt serimi yaptı. 71 bin 188 metre kare alana ise kilit taşı döşemesi yapan ekipler, 20 köyde ise arazi yolu açma çalışması yaptı.

GÜNDEM
Merve Tanrıöver
24.07.2021

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin