Sağlık Müdürü Tiryaki Nizip'te sağlık tesislerini gezdi

Sağlık Müdürü Tiryaki Nizip'te  sağlık tesislerini gezdi

Gaziantep İl Sağlık Müdürü Ümit Mutlu Tiryaki, Nizip Devlet Hastanesi'nde incelemelerde bulundu. Tiryaki, ilçede sağlık alanında yapılan çalışmaları yerinde inceledi, hastane yöneticilerinin sorunlarını dinledi.

NİZİP DEVLET HASTANESİ'NDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Nizip Devlet Hastanesi'nde işleyişi yerinde gören ve yaşanan sorunları not alan Gaziantep İl Sağlık Müdürü Ümit Mutlu Tiryaki, hastane yönetimi ile özel bir görüşme gerçekleştirdi. Tiryaki, hastanede tedavi gören vatandaşlarla da sohbet etti. Nizip'te yapımı devam eden yeni 300 yataklı Devlet Hastanesi Projesinin hızlı bir şekilde devam ettiğini dile getiren Gaziantep İl Sağlık Müdürü Ümit Mutlu Tiryaki, hastane projesinin tamamlanmasıyla birlikte Nizip ilçesinde sağlık alt yapısının daha kuvvetli olacağını anlattı.

Düzenlenen ziyaretle ilgili olarak Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü'nden şu ifadelere yer verildi;
"Sağlık Müdürümüz Dr. Ümit Mutlu Tiryaki Nizip Devlet Hastanesi'nde incelemelerde bulunarak Hastane Yöneticilerinden çalışmaları hakkında bilgi aldı."

GÜNDEM
Sabiha Nigar Kocaman
28.11.2021

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin