GTO'DA SEÇİM TAMAM

Gaziantep Ticaret Odası Meslek Komiteleri ve Meclis Üyesi seçimleri tamamlandı. Yapılan seçimlerde yer yer bazı meslek komitelerinde sözlü tartışmalar yaşandı.
GTO'DA SEÇİM TAMAM

Gaziantep Ticaret Odası'nda dün yapılan seçim sonucunda 45 meslek komitesinde meclis asil ve yedek üyelerinin tam listesi belli oldu. Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım, seçimlerin büyük olgunluk çerçevesinde tamamlandığını duyurdu. Lojistik meslek dalında yaşanan sözlü tartışmaların dışında önemli bir hadisenin yaşanmadığı seçimlerde güvenlik önlemleri üst seviyedeydi.

ÜYELER AKIN AKIN SANDIK BAŞINA GİTTİ

123 meclis üyesi ve 45 komitede 291 üyenin belirlenmesi sandık başında oldu. Sabah saatlerinde başlayan oy verme işlemleri saat 17.00’de sona erdi. Yapılan sayımlar sonunda ise 45 komitenin üyeleri ve meclis üyeleri de netleşmiş oldu.

YILDIRIM VE TEYMUR'UN GURUPLARINDA TEK LİSTE OYLANDI

Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım ile Meclis Başkanı Hilmi Teymur'un mensubu olduğu meslek komitelerinde tek liste ile seçime gidildi. Tuncay Yıldırım ve Hilmi Teymur yeniden seçilerek yeni döneme adım atmış oldular. Yapılan seçimlerde meslek komitele üyelerinin yanı sıra meclis üyeleri asil ve yedeklerde belli olmuş oldu. Yeni dönem Ticaret Odası Meclis Toplantısının ne yapılacağı konusunda henüz bir açıklama yok.

YAPILAN SEÇİMLERİN ARDINDAN KAZANAN
ASİL VE YEDEK İSİMLER ŞU ŞEKİLDE OLUŞTU

Gaziantep Ticaret Odası'nda yapılan seçim sonucunda 45 meslek komitesinde meclis asil ve yedek üyelerinin tam listesi belli oldu.
1 Nolu meslek komitesi: Tarım Ürünleri hububat bakliyat, baharat
Mehmet Tabur (Asil Üye)
Güven Seylan Baharat (Asil Üye)
Akonur Gıda, Gözde Çiçekçilik, Baylemezoğlu Tarım (Yedek Üye)
2 Nolu meslek komitesi: Unlu mamüller Baklava, un bulgur, bakliyat
Mehmet Akıncıoğlu (Asil Üye)
Hüseyin Aslansoy (Asil Üye)
Dayıoğlu Bulgur (Asil Üye)
Yeni GAP Özyazıcık unlu Mamülleri, Eminsan Un, Bulguroğlu Baklava Alesta Gıda (Yedek Üye)
3 Nolu meslek komitesi: Antep fıstığı ve kuruyemiş komitesi
Müslüm Yıldırım (Meclis Asil)
Çetinkaya Antep fıstığı (Meclis asil)
Bilen Dış Ticaret, Haleplioğlu endüstriyel fıstık, Demkar Muts (Yedek Üye)
4 Nolu meslek komitesi: Şekerli ürünler, meşrubat ve çikolata
Okan Karalar (Meclis Asil)
Papağanlı Dondurma (Meclis Asil)
Özgüler Gıda, Fatih Dikkaynak, Golden Şekerleme (Yedek Üye)
5 Nolu meslek komitesi: Gıda Toptantıcıları ve Her türlü toplan ticaret
Tatar Gıda (Meclis Asil)
Akanlar (Meclis Asil)
İnan Gıda (Meclis Asil)
Şahin Türk (Meclis Asil)
Bayram Uncu, Kömürcüler Gıda, Mehmet Ünal Sedef, Bayram Bakırcı, Güzel Nakliyat (Yedek üye)
6 Nolu meslek komitesi: Market-Bakkaliye
Taner Özdurak (Meclis Asil)
Vedat Cergibozan (Meclis Asil)
Hakan Yılmazkar (Meclis Asil)
Oli Marketçilik, Durmuş kozmetik, Hasan Basri Çelik, Yıldız Center (Yedek Üye)
7 Nolu meslek komitesi: Yaş kuru meyve ve sebze
SG Zirai İlaç (Meclis Asil)
Bülent Kaya Özdemir (Meclis Asil)
Selhan Tarım (Meclis Asil)
Metin Eroğlu, Efe Gübre, Gülen Mantar (Yedek üye)
8 Nolu meslek komitesi: Cafe Restaurant ve catering Hizmetleri
Uğur Acıoğlu (Meclis Asil)
SBM Gıda (Meclis Asil)
Güngör Danışmanlık (Meclis Asil)
Matmah Gıda, Onda hazır yemek, Efraim Bozkurt, Yılmaz Görgülü (Yedek Üye)
9 Nolu meslek komitesi: Canlı hayvan, hayvansal üretim
Mehmet Söylemez (Meclis Asil)
Mersin gıda (Meclis Asil)
Hasgül Et ve Süt ürünleri (Meclis Asil)
Beşar Hayvancılık, Korkmazsan Yem, Ser Veterinerlik, Zersin gıda (Meclis Yedek)
10 Nolu meslek komitesi: Otomotiv satış servis yedek parça
As otomotiv (Meclis Asil)
İkiler Efe otomotiv (Meclis Asil)
Üstüniş oto sanayi (Meclis Asil)
Sensar otomotiv, Meka Otomotiv, Ümit İkitekerlekli araç, Hacı Deveciler (Meclis Yedek)
11 Nolu meslek komitesi: Petrol ürünleri katı yakıtlar ve enerji
Kadooğlu Otelcilik (Meclis Asil)
Akcanlar Petrol (Meclis Asil)
Yılda Petrol Otomotiv (Meclis Asil)
Yener Petrol, Mavi Karbon enerji, Asya Petrol, Yılteks İnşaat Yapı Mühendislik, Gaziantep Şehitkamil Şube (Meclis Yedek)
12 Nolu meslek komitesi: Yurt içi yurt dışı lojistik
Göksu Uluslararası Taşımacılık (Meclis Asil)
Payam Lojistik (Meclis Asil)
Eyüp Lojistik (Meclis Asil)
Kayranlar Uluslararası taşımacılık, Erkan Yıldız, S.S.Kardelen Taksileri, Ekspres oto kiralama (Meclis yedek)
13 Nolu meslek komitesi: Ulaşım yolcu ve öğrenci taşımacılığı seyahat acenteleri
Dicle Öğrenci Servisleri (Meclis Asil)
Giray Turizm (Meclis Asil)
Vipol Turizm (Meclis Asil)
Kar Otobüs, Gazigap Turizm, ALTINOLUK Turizm, Fakılı Otobüsçülük (Meclis Yedek)
14 Nolu meslek komitesi: Kitap, kağıt, matbaa, gazete, TV radyo reklam Ajansı
Mustafa Zor (Meclis Asil)
Ali Rıfat Uçrak (Meclis Asil)
Hüseyin Kürşad Anlaroğlu (Meclis Asil)
Hulusi Özpolat, Naci Çolak, Üner Nano Tekstil Plastik, Singeç Ofset ((Meclis yedek)
15 Nolu meslek komitesi: Bankacılık ve finansal mali hizmetler
Kerim Akdoğan (Meclis Asil)
Türkiye Halk Bankası A.Ş. (Meclis Asil)
Sabri Hamamcı (Meclis Asil)
Ziraat Bankası, TEB, Evyapan Gayrımenkul (Meclis yedek)
16 Nolu meslek komitesi: Tekstil, dokuma iplik
Boyar Kimya (Meclis Asil)
Safjüt İplik (Meclis Asil)
Beyza Moda (Meclis Asil)
Aksa Tekstil, Özkaralar BCF İplik, Aktif Tekstil, MRS Yenol Tekstil (Meclis Yedek)
17 Nolu meslek komitesi: Halı, kilim, zemin ve duvar döşemeleri
Erdal İç ve Dış Ticaret (Meclis Asil)
Gümüşoluk Tekstil (Meclis Asil)
Ocean Halı (Meclis Asil)
Halısan Tekstil, Everest Halı, Harman iç ve dış ticaret, Tozo tufting (Meclis yedek)
18 Nolu meslek komitesi: Ev tekstili, nakış ve giyim
Çelebi Tekstil (Meclis Asil)
Beta Nakış (Meclis Asil)
Suat Pazarlama, Aslan Çeyiz, Boyar Mensucat (Meclis Yedek)
19 Nolu meslek komitesi: Konfeksiyon imalatı ve toptan ticareti
Şahin Konfeksiyon (Meclis Asil)
Özgür Görler Tekstil (Meclis Asil)
Yanar göz konfeksiyon (Meclis Asil)
Sait Buluş, Aziz Güner, Giyland, Hüseyin Koska (Meclis Yedek)
20 Nolu meslek komitesi: Triko, örgü, tığ işi ve çoraplılar meslek komitesi
Bozsil tekstil (Meclis Asil)
Etmen Triko (Meclis Asil)
Ethem Sabahat (Meclis Asil)
Leo Polo Tekstil, Aziza Dros, Samet Soyubelli, Nedim Berktaş (Meclis Yedek)
21 Nolu meslek komitesi: Konfeksiyon, hazır giyim perakende satış mağazası
SDF Tekstil (Meclis Asil)
Çelebi Yaprak (Meclis Asil)
Hüseyin Atilla Naz, Kotçu Hüseyin, Külekçi Toptan Tuhafiye (Meclis Yedek)
22 Nolu meslek komitesi: İnşaat malzemecileri
Katırcıoğlugil İnşaat (Meclis Asil)
Karaoğlu Seramik (Meclis Asil)
Hafka Plastik (Meclis Asil)
Demirkaya Hırdavat, Ümak Yapı, Gelişimpen Aksesuar, İnce Seramik (Meclis yedek)
23 Nolu meslek komitesi: Plastik, ambalaj, kauçuk, pvc imalatı
Erken Plastik (Meclis Asil)
Penko İnşaat (Meclis Asil)
Deren plast (Meclis Asil)
GMT Plastik, AKD Kimya, Nevpak plastik, Mensat Ticaret (Meclis yedek)
24 Nolu meslek komitesi: Kimyevi maddeler, boya temizlik
CYS Kimya (Meclis Asil)
Dağsan Kimyevi Maddeler (Meclis Asil)
İnterplas, Floaral Endüstri, Özkara Kimya (Meclis asil)
25 Nolu meslek komitesi: Makina ve makina yedek parçaları
Özeren Dokuma (Meclis Asil)
Örnek Makina (Meclis Asil)
Uğur Cangör (Meclis Asil)
Güven Soğutma, SM Makina, Mehmet Erden, Turtoteks Makina (Meclis yedek)
26 Nolu meslek komitesi: Demir çelik sac profili
Ay Profil (Meclis Asil)
Evyapan Metal (Meclis Asil)
Üçler Galvanizli Yapı (Meclis Asil)
Küpeli Demir Çelik, Sarıbal Metal, Göymen Demir, ÖMS Demir Metal (Meclis yedek)
27 Nolu meslek komitesi: Mimarlar, mühendisler, yapı denetim firmaları
Başarı Mühendislik (Meclis Asil)
Necdet Kılıç (Meclis Asil)
Faruk Bolat Yapı (Meclis Asil)
Atak Tasarım, Mes Mühendislik, Yapıdört sıfır teks, Martek Mühendislik (Meclis Yedek)
28 Nolu meslek komitesi: Yapı inşaat uygulamaları
Orhan Ceyran Mermer (Meclis Asil)
Tazeoğlu Madencilik (Meclis Asil)
Güllüoğlu Endüstri (Meclis Asil)
Ayaz Bazalt, Sembol Grup, SCS Saydam Cam, Atfen Tekstil (Meclis yedek)
29 Nolu meslek komitesi: Alt üst yapı işleri ve kooperatifler
Kaladan Enerji (Meclis Asil)
Başarı Ziraat Yapı (Meclis Asil)
Denta İnşaat, Nakıboğlu Petrol Ürünleri, Gaziantep Ayakkabıcılar KSS Yapı Koop. (Meclis yedek)
30 Nolu meslek komitesi: Tesisat ve hafriyat Hizmetleri
Tuncay Yıldırım (Meclis Asil)
Ayten Hafriyat (Meclis Asil)
Sinerji NDT (Meclis Asil)
Ramazan Vinç, Linf konfor, Kapsan İzolasyon, Bilge İnşaat (Meclis yedek)
31 Nolu meslek komitesi: İnşaat müteahhitleri
Köksüzer Yapı (Meclis Asil)
İDO Yüksel İnşaat (Meclis Asil)
Ensari Gayrımenkul (Meclis Asil)
Huylu Yapı, SK Kartal Yapı, Elit Projelendirme, MCY Mimarlık, Sebzeci Yapı (Meclis yedek)
32 Nolu meslek komitesi: Ayakkabı, terlik, deri, plastik ürünleri
Mustafa Tahir Özkara (Meclis Asil)
Yıldırım Taban ve Ayakkabı (Meclis Asil)
Şahgül Plastik, Yeliz Plastik, Cuma Pirbudak (Meclis yedek)
33 Nolu meslek komitesi: Temizlik maddeleri, kozmetik, oyuncak, bijituri, fotoğrafçılık
Engin Deterjan (Meclis Asil)
Abdullah Çelebi (Meclis Asil)
Bale Kozmetik (Meclis Asil)
Adnan Hakan Ocak, Barış Galip Demir, M.Ali Ercan, Asil Av (Meclis yedek)
34 Nolu meslek komitesi: Mobilya, mobilya aksesuarı
Ramazan Yılmaz mobilya (Meclis Asil)
Ronay Dış Ticaret (Meclis Asil)
Ramiz Yüncü (Meclis Asil)
Gül Sedef mobilya, Mustafa Deniz Duraklıoğlugil, Boğan Kaplama, Alvino Mobilya (Meclis yedek)
35 Nolu meslek komitesi: Özel sağlık hizmet sunucuları
Gaziantep Kimya (Meclis Asil)
Gaziantep Özel Sağlık Hastanesi (Meclis Asil)
Medical Sağlık (Meclis Asil)
Atabek Sağlık, Zentıp Sağlık, ATD Medikal, Barga Özel Eğitim (Meclis yedek)
36 Nolu meslek komitesi: Kuyumculuk, mücevherat, saat ticareti
Ahmet Tabur (Meclis Asil)
Ardıç Kuyumculuk (Meclis Asil)
Seyyid Kılıç, Akkale Kuyumculuk, Halk Altın (Meclis yedek)
37 Nolu meslek komitesi: Bilgisayar ve aksesuarları
Sembol Telekominikasyon (Meclis Asil)
Meganet Teknoloji (Meclis Asil)
Veganet Teknoloji, Doğan GSM, Hızlı Teknoloji ürünleri (Meclis yedek)
38 Nolu meslek komitesi: Elektrik, elektronik, züccaciye ve dayanıklı tüketim malları
M.Hilmi Teymur (Meclis Asil)
Zeki Ticaret (Meclis Asil)
Neos Aydınlatma (Meclis Asil)
Alican Şahin Yapı, Fazl Aydınlatma, Polat Cam, Altınoğlu LPG (Meclis yedek)
39 Nolu meslek komitesi: Özel eğitim kurumları
Birleşim Özel Sağlık Hizmetleri (Meclis Asil)
Üniversite Özel Sürücü Kursu (Meclis Asil)
Gaziantep Fi Akademi (Meclis Asil)
Abla Eğitim, Değişim Özel Eğitim, Tamsayı Özel Eğitim (Meclis yedek)
40 Nolu meslek komitesi: Turizm, otel, güvenlik organizasyon ve danışmanlık hizmetleri
Kürşad Güvenlik (Meclis Asil)
Akort Tanıtım (Meclis Asil)
Odak Sistem (Meclis Asil)
Almer Origanizasyon, BMG Özel Güvenlik, Sinan Karabağlı, Gülce Gülcan Adal (Meclis yedek)
41 Nolu meslek komitesi: Sigorta acenteleri
Ahmet Beyaz sigorta (Meclis Asil)
Aspa Sigorta (Meclis Asil)
ÖMS Sigorto, Asel Plus sigorta, Dağcan Sigorta (Meclis yedek)
42 Nolu meslek komitesi: Biişimciler
Ar-Ge Grup Bilişim (Meclis Asil)
Serdar Çelik (Meclis Asil)
Merkez Yazılım Sanayi, Probis Bilgisayar, Sistem Bilgisayar (Meclis yedek)
43 Nolu meslek komitesi: Enerji
Çolak Enerji (Meclis Asil)
Şekercisolar Enerji (Meclis Asil)
Şamlı Solar enerji, İnci Elektrik, Erkan Kendirci elektrik (Meclis yedek)
44 Nolu meslek komitesi: Ayakkabucılar
Çapar Ayakkabı (Meclis Asil)
Güven Ayakkabıcılık (Meclis Asil)
Osmanlı Toka Ayakkabı (Meclis Asil)
Caner Ayakkabı, Müslük Özkaya Ayakkabı, Kaleder Deri, Relax poli (Meclis Yedek)
45 Nolu meslek komitesi: otomotivciler
Azim kara Otomotiv (Meclis Asil)
Özkaralar Oto Alım (Meclis Asil)
Sipahioğlu Auto Kütük Otomotiv, Koluman Motorlu Araçlar Ankara Gaziantep Şube (Meclis Yedek)

GÜNDEM
Bülent Öner
2.10.2022

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin