“PARÇALATMADAN VE KORKMADAN BİRLİKTE KOL KOLA YÜRÜYECEĞİZ”

3-4 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Gaziantep Barosu Başkanlık seçimi öncesinde Avukat İskender Kahraman aday olduğunu açıkladı.
“PARÇALATMADAN VE KORKMADAN BİRLİKTE KOL KOLA YÜRÜYECEĞİZ”

Gaziantep Barosu’nun başarılı isimlerinden İskender Kahraman 3-4 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek olan baro seçimlerinde başkanlığa aday olduğunu açıkladı. “Mesleğimizin ve meslektaşlarımızın artan sorunlarıyla mücadele etmek ve mümkün olduğunca çözüme kavuşturmak için adayım” şeklinde açıklama yapan Kahraman’a destek ise büyük.

“BAĞIMSIZ YARGININ OLUŞUMU VE DEVAMI İÇİN ADAYIM”

Gaziantep Barosu Başkan Adayı İskender Kahraman, “Bağımsız yargının oluşumu ve devamı, hukuk devleti ilkelerinin tam uygulanabilmesi ve Cumhuriyet ilkelerine sahip çıkmak adına aday oldum” dedi.  Kahraman açıklamamasını şu şekilde sürdürdü;

“İnsana dair ne varsa hepsini savunmak için, bölmeden parçalatmadan ve korkmadan mesleğimize ve meslektaşlarımıza sahip çıkmak için ve en önemlisi biz avukatız demek, inancı ve mücadelesiyle yeniden aynı yolda hep birlikte diyerek şeffaf ve erişilebilir ve her zaman adliye içerisinde meslektaşlarıyla kol kola ilan bir yönetim anlayışı sergileyeceğiz. Ekim ayında yapılacak olan genel kurulda Gaziantep Barosu Başkanlığına aday olduğumu siz değerli meslektaşlarımızın ve genel kurulumuzun taktirine saygılarımla sunarım.”

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
24.07.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin