Kalkınma için eğitim birinci önceliğimiz

Kalkınma için eğitim birinci önceliğimiz

Şehitkâmil Kaymakamı Ömer Kalaylı’yı ziyaret eden MAREV Başkanı Abdulkerim Aslan ve yönetim kurulu üyeleri Mardinliler Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı’nın çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Eğitimin en önemli öncelikleri olduğunu ifade eden Başkan Aslan “Ülkemizin kalkınması ve gelişmesi için en önemli önceliğimiz eğitimdir” dedi.

Mardinliler Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkanı Abdulkerim Arslan, TİM Hububat Bakliyat sektör Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya ve MAREV yönetim kurulu üyeleri Şehitkâmil Kaymakamı olarak göreve başlayan Ömer Kalaylı’yı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler. TİM Hububat Bakliyat Sektör Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya üretimden istihdama ve ihracata katar olan bütün süreçlerde ülke ekonomisine önemli katkılar sağladıklarını ifade ederek göreve yeni başlayan Şehitkâmil Kaymakamı Ömer Kalaylı’ya başarılar diledi. Mardinliler Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı’nın toplumun birçok ihtiyacına karşılık verecek önemli çalışmalar yürüttüğünü ifade eden Başkan Abdulkerim Arslan eğitimin en önemli öncelikleri olduğunu ifade ederek eğitim odaklı her türlü faaliyeti destekleyeceklerini ifade etti. MAREV hizmet binasının ihtiyaç sahiplerine çeşitli sosyal aktiviteler için de ücretsiz tahsis edildiğini ifade eden Arslan yardıma muhtaç birçok aileye de yılın çeşitli dönemlerinde gıda desteği sağladıklarını sözlerine ekledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şehitkâmil Kaymakamı Ömer KALAYLI ilçenin gelişmesi ve kalkınması için üzerine düşenleri yapacağını ifade etti.

GÜNDEM
Haber Merkezi
12.11.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin