GAZİANTEPLİLER OLİ'YE ATEŞ PÜSKÜRDÜ!

Gaziantep'te yerleşik Oli Marketler Zincirinde yaşanan raf ve kasa fiyat farkını Hakimiyet Gazetesi gündeme taşıdı. Yaşanan bu olay Gazianteplilerin büyük tepkisine neden oldu.
GAZİANTEPLİLER OLİ'YE  ATEŞ PÜSKÜRDÜ!

Gaziantep'in yerel market zinciri Oli Market, tüketici memnuniyetinde son yıllarda düşüşe geçti. Rafta farklı, kasada farklı fiyat uygulamalarıyla tepki çeken Oli Market, bu tavrıyla güvenilirliğini her geçen gün biraz daha yitiriyor. Hakimiyet Gazetesinin bir tüketicinin isyanını gündeme taşımasının ardından, Oli Marketlere yönelik Gazianteplilerden tepki yağdı. Vatandaşlar, Oli Market zincirinde raf fiyatıyla, kasa fiyatlarının çoğu kez birbirini tutmadığına dikkat çektiler.

OLİ'NİN BU UYANIKLIĞINA KİM DUR DİYECEK?

Gaziantep'te Oli Marketler Zincirinde yaşanan fiyat dengesizliğine kimin nasıl dur diyeceği merak konusu oldu. Hakimiyet Gazetesinin bir tüketicinin haklı isyanını gündeme taşımasının ardından vatandaşlar, yaşanan bu olayın çoğu tüketici tarafından bilindiğine dikkat çektiler. Rafta farklı, kasada farklı ürün fiyatları karşısında vatandaşların haklı isyanına Oli Marketten henüz ses çıkmadı. Yaşanan bu durum karşısında Gaziantepliler, "Oli Marketler Zinciri haberde konu olan durumu sık sık yapıyor. Adı Gaziantep'in yerel marketi ama tüketicileri kandıran bir zincir durumuna geldi.

TÜKETİCİ MEMNUNİYETİ ÖDÜLÜ NASIL ALINDI?

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Tüketici ödüllerinde "müşteri memnuniyet ödülüne" layık görülen Oli Marketler Zincirinde yaşanan skanda fiyat farklılıkları tepki çekmeye devam ediyor. Rafta nfarklı fiyat, kasada farklı fiyatların uygulandığı Oli Markete yönelik sıkı bir denetimin gerçekleştirilmesi bekleniliyor.

GÜNDEM
Sabiha Nigar Kocaman
25.05.2022

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin