GAZİANTEP BASIN İLAN KURUMU İLE ÖZEL ANKA HASTANESİ ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI

GAZİANTEP BASIN İLAN KURUMU İLE ÖZEL ANKA HASTANESİ ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI

Basın İlan Kurumu Gaziantep personelinin ve Basın Kartı sahibi Gazetecilerin Özel Anka Hastanesinde ayakta ve yatarak tedavilerinde uygulanmak üzere bir indirim protokolü imzalandı.

Basın İlan Kurumu personeli ile Basın Kartı sahibi Gazetecilerin ve birinci derece yakınlarının Özel Anka Hastanesinde ayakta tedavi (poliklinik muayene ücreti, laboratuvar tetkikleri, radyoloji tetkikleri) hizmetlerinde %50, yatarak tedavi (medikal tedavi, ameliyatlar, endoskobi-kolonoskopi) hizmetlerinde %25 indirimli yararlanacakları protokol imzalandı.

Düzenlenen imza törenine, Basın İlan Kurumu Gaziantep Şubesi Müdürü Ali Nuhoğlu, Özel Anka Hastanesi Genel Müdürü Cengiz Bayram ve Finans Koordinatörü Yaşar Ağdağ katıldı.

Basın İlan Kurumu Gaziantep Şubesi Müdürü Ali Nuhoğlu indirim protokolünün hayırlara vesile olmasını dileyerek "1 yıl boyunca Kurum personelimizin, Basın Kartı sahibi Gazeteci arkadaşlarımızın ve birinci derece yakınlarının Özel Anka Hastanesinden indirimli yararlanacakları protokolü imzaladık. Personelimize ve Gazeteci arkadaşlarımıza hayırlı olsun. Önceliğimiz tabiki sağlıklı yaşamdır. İhtiyaç duyulması halinde ise Özel Anka hastanesinden indirimli hizmet alınacaktır. Bu vesileyle Özel Anka Hastanesi Genel Müdürü Sayın Cengiz Bayram'a ve Finans Koordinatörü Sayın Yaşar Ağdağ'a ilgilerinden ötürü teşekkür ediyorum."dedi.

Özel Anka Hastanesi Genel Müdürü Cengiz Bayram da imzalanan indirim protokolünün hayırlı olması temennisinde bulundu.

GÜNDEM
Haber Merkezi
7.11.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin