Gündem

Nakıpoğlu’yla ilgili Flaş gelişme; Tahliye edildi.

Gaziantep’te FETÖ operasyonlarında yargılanan Gaziantep’in tanınan ismi Cahit Nakıboğlu’nun cezaevinde olan eşi Ferhan Nakıboğlu 8.5 ay cezasını çektikten sonra tahliye edildi.

 Nakıpoğlu’yla ilgili Flaş gelişme; Tahliye edildi.
20-04-2023 12:39

FETÖ’ye yardım ve yataklık suçundan 2 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırılan Ferhan Nakıboğlu, cezaevinde geçirmesi gereken yaklaşık 8 aylık süreci tamamladı ve dün akşam tahliye edildi. 

Cahit Nakıboğlu’nun eşi 66 yaşındaki Ferhan Nakıboğlu Ağustos 2022’de cezaevine girmişti.

Ferhan Nakıboğlu’nun da tahliye edilmesiyle Nakıboğlu ailesinden cezaevinde bulunan kimse kalmadı. Gaziantep’te FETÖ’nün kasası olmakla suçlanan ve yargılanan 15 Temmuz 2016’da FETÖ’nün darbe girişiminden sonra ellerindeki devasa işletmelere el konulan, ağır suçlamalarla yargılanan ve çeşitli hapis cezalarına çarptırılan Nakıboğlu ailesine mensup hiç kimse şu anda cezaevinde bulunmuyor. Taner Nakıboğlu geçtiğimiz aylarda tahliye edilmiş, Cahit Nakıboğlu ise çok daha önce tahliye edilmişti. Cihan Dağcı ve Emre Nakıboğlu’nun da daha önce tahliye edildiği Nakıboğlu davasında Cahit Nakıboğlu’nun eşi Ferhan Nakıboğlu da dün cezasını tamamladı ve tahliye edildi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER