Gündem

CHP'nin Karkamış'daki ilk aday adayı Mustafa Güzel'e sevgi seli

Güzel "Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında Karkamış'ı hak ettiği aydınlık geleceğe taşımak adına adayım"

CHP'nin Karkamış'daki ilk aday adayı Mustafa Güzel'e sevgi seli
28-11-2023 19:12

CHP’de başvuru sürecinin başlamasıyla iş insan Mustafa Güzel CHP’den Gaziantep Karkamış ilçe Belediye Başkan aday adayı başvurusunda bulundu. Güzel "Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında hak ettiği aydınlık geleceğe taşımak adına Karkamış Belediyesi başkanlığına aday adayıyım" dedi. 
Partililerin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen adaylık başvuru dosyasını CHP ilçe başkanlığına giderek burada ilçe başkanı Metin Gögebakan'a teslim eden iş insanı Mustafa Güzel, Karkamışlıların gösterdiği teveccühe ve sevgi seline teşekkür etti.

Güzel, “Türkiye’yi değiştirmek için çıktığımız bu yolda sahip olduğumuz gençliğimiz, enerjimiz ve yarınlara ışık tutacak bilgi ve tecrübemiz ile Karkamış ilçemizi cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında hak ettiği aydınlık geleceğe taşımak adına Karkamış Belediyesi başkanlığına aday adayıyım. Tüm Karkamış ve Barak ovası vatandaşlarımızla birlikte refah dolu bir ilçeyi yeniden hep beraber inşa edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

Gaziantep'in Karkamış ilçesi Soylu mahallesinde 3 dönemdir başarılı bir şekilde hizmet eden ve her kesimin takdirini kazanarak muhtarlık yapan 4 çocuk babası iş insanı Mustafa Güzel  "Partimiz bizi aday gösterdiği takdirde, Barak ve karkamış ovasını kucaklamaya geliyorum. Yöremizin ve halkımızın sorunlarını çok iyi biliyorum. Herkesi kucaklamak ve birlikte hizmet etmek için yola çıktık" dedi.

CHP’den Karkamış Belediye Başkan aday adayı olan Mustafa Güzel  burada yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı, "31 Mart 2024 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Karkamış Belediye Başkan aday adaylığımı partim olan Karkamış CHP ilçe başkanlığına başvuruda bulunarak yaptım. Karkamış İlçemize, siz kıymetli yurttaşlarımızla birlikte yeni bir vizyon, yeni bir heyecanla daha güzel bir Karkamış arzusu ile çıktığımız yolda ilçemizin güzel insanlarının teveccühü ve desteğine ihtiyacımız var" dedi.

CHP Gaziantep Karkamış ilçe başkanı Metin Gögebakan'a adaylık dilekçesini veren Mustafa Güzel "Her şey Karkamış" için şiarıyla sizlerle beraber, sizlere güvenerek ve sizlerin desteğine inanarak bu yola çıkmış bulunmaktayım, İlçemiz halkına ve ilçemize hayırlı olsun" dedi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER