TORBACILARA GÜN DOĞDU!

Gaziantep’in başarılı Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek emeklilik dilekçesini vererek görevinden ayrılacağını açıkladı. Uyuşturucu tacirlerinin inlerine giren İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, tonlarca uyuşturucunun imha edilmesini sağladı.
TORBACILARA GÜN DOĞDU!

Uyuşturucuyla mücadelede etkin rol üstlenen Gaziantep İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, başarılı operasyonları sayesinde uyuşturucu baronlarının inlerine girmiş ve onları pişman etmişti. Üst üste gerçekleştirdiği başarılı operasyonlar sayesinde tonlarca uyuşturucu ele geçiren Gaziantep İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, kent genelinde torbacıların korkulu rüyası haline gelmişti. Diğer yandan şehirde huzur ve güvenin tesis edilmesinde önemli çalışmalara imza atan Zeybek’in görevi bırakıyor olması şehirde büyük üzüntüye yol açtı.

ZEHİR TACİRLERİNİN İNLERİNE GİRDİ

Uyuşturucuyla mücadele kararlı adımlarla yol alan Gaziantep İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, göreve başladığı ilk günden bu yana tonlarca uyuşturucunun ele geçirildiği operasyonları yönetti. Uyuşturucuyla mücadelede etkin mücadele veren Gaziantep polisi, Narko-Asayiş operasyonları ile kentte huzur ve güvenliğin sağlanmasına önemli rol üstlendi. Kent genelinde başarılı operasyonlar sayesinde zehir tacirlerinin inlerini dağıtan Cengiz Zeybek, uyuşturucu baronlarının korkulu rüyası haline gelmişti.

HER AÇIKLAMASINDA “GENÇLERİMİZİ BU İLLETTEN KURTARACAĞIZ” DEDİ

“Sizlerin güvenliği için buralardayız. Gençlerimiz için, yarınlarımız için sizin gibi güvenli, namuslu, çoluğunu, çocuğunu düşünen aile fertleri için burada olmamız rahatsızlık değil. Gençlerimizi çağın belasından kurtarmamız gerekir. İşi gücü olmayanlar bu işlere daha çok meylediyorlar. İnşallah el birliğiyle gençlerimizi ve çocuklarımızı bu beladan kurtaracağız. El birliğiyle bu işten çekip alacağız” şeklinde ki sözleriyle gençlerin uyuşturucu batağından kurtarılması için özverili çalışacaklarını anlatan Gaziantep İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek görevinden ayrılma kararı aldı.

GÜNDEM
Sabiha Nigar Kocaman
5.05.2021

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin