Güzelvadi'ye yakışır hizmet

Güzelvadi'ye yakışır hizmet

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Güzelvadi Mahallesi'nde yeni bir GASMEK hizmet binası yapımına başladı. Kısa sürede inşaatı tamamlanacak olan binada yüzlerce genç eğitim alacak.

SOSYAL ALANLARDA YER ALACAK

Şahinbey ilçesine bağlı Güzelvadi Mahallesi'nde Büyükşehir Belediyesi tarafından inşaatına başlanan yeni GASMEK hizmet binası kısa süre sonra hizmete girecek. Yüzlerce çocuğun eğitim alacağı merkezde sosyal alanlarda yer alacak.
Projeye ilişkin açıklama yapan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, merkezin bölge için oldukça önemli olduğunu ifade ettiler. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Gençlerimizin ve çocuklarımızın sosyalleşeceği, el becerileri kazanacakları, içerisinde anaokulu, sanat atölyeleri, spor salonu, kütüphane gibi sosyal alanların da bulunduğu Güzelvadi GASMEK binasının inşasına devam ediyoruz"

GÜNDEM
Haber Merkezi
22.10.2021

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin