USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Özel Haber

AK PARTİ’DE SEÇİM PLANLARI HAZIR!

AK PARTİ’DE SEÇİM PLANLARI HAZIR!
01-12-2022 11:07
Gaziantep

Ak Parti Gaziantep il ve ilçe teşkilatlarında 2023 seçimine yönelik hummalı çalışmalar devam ediyor. Yeni il başkanının kim olacağı konusu henüz netlik kazanmadı ama Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci net konuştu; “Aday belirleme sürecinin başlamasının ardından genel merkezimiz yeni il başkanımız ve yönetimini açıklayacak” dedi.

Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, 2023 seçimi öncesinde parti olarak seçim planlarının tamamının hazırlandığını dile getirdi. Tüm il ve ilçe teşkilatları olarak saha çalışmalarına hız verdiklerini anlatan Özkeçeci, “Milletvekili adayı olmam halinde yeni il başkanımızı ve yönetimini genel merkezimiz kamuoyuyla paylaşacak. İl başkanının kim olacağına genel merkezimiz karar vereceği gibi bu konuda herhangi bir sorun yok” dedi.

DAHA FAZLA SAHA ÇALIŞMASI YAPILACAK

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, genişletilmiş il başkanları toplantısına katılan Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Özkeçeci, “Genel merkezimizin takdir etmesi durumunda milletvekili adayı olacağım. Aday belirleme sürecinde aday olmam halinde yerime yeni atanacak il başkanı ve yönetimine genel merkezimiz karar verecek. Bu konuda her şey hazır durumda. Yine aday olmam halinde 2023 seçimlerinin en başarılı bir şekilde kazanılması için tüm teşkilatlarımızla birlikte yoğun bir çalışma temposu bizleri bekliyor” şeklinde konuştu.

TEŞKİLATLARA “DAHA ETKİN ÇALIŞMA” ÇAĞRISI

Ankara’da düzenlenen toplantının ardından açıklamalarda bulunan Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, Gaziantep İl ve İlçe Teşkilatlarının daha etkin bir şekilde saha çalışmalarına yönelmesi konusunda talimatlar vereceğini söyledi. Seçim sonuna kadar sahada olan Gaziantep İl Teşkilatının bundan sonraki süreçte daha etkin şekilde çalışmalara yöneleceği dile getiren Özkeçeci;
“İktidara geldiğimiz günden bu yana çalışmalarımız ile yatırım, eser ve hizmet algımızdaki gelişmelerle Türkiye Yüzyılı'na yakışır yaptığımız asırlık projelerimizi değerlendirdik. Daha güçlü bir Türkiye için 2023 Hedeflerimizi planladık” diye konuştu.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
06.02.23
PUAN DURUMU TÜMÜ
IIS 10.0 Detailed Error - 403.501 - Forbidden

HTTP Error 403.501 - Forbidden

You do not have permission to view this directory or page.

Most likely causes:

  • This is a generic 403 error and means the authenticated user is not authorized to view the page.

Things you can try:

  • Create a tracing rule to track failed requests for this HTTP status code. For more information about creating a tracing rule for failed requests, click here.

Detailed Error Information:

Module   IIS Web Core
Notification   Unknown
Handler   StaticFile
Error Code   0x00000000
Requested URL   https://api.haberpanelim.com:443/puan/?lig=59416&detay=&domain=https://www.hakimiyetgazetesi.com
Physical Path   C:\Inetpub\vhosts\api.haberpanelim.com\httpdocs\puan\
Logon Method   Not yet determined
Logon User   Not yet determined

More Information:

This generic 403 error means that the authenticated user is not authorized to use the requested resource. A substatus code in the IIS log files should indicate the reason for the 403 error. If a substatus code does not exist, use the steps above to gather more information about the source of the error.

View more information »

GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler