SANKO, ERDEMOĞLU VE KALYONCU AİLELERİ İLK 100’DE

SANKO, ERDEMOĞLU VE KALYONCU AİLELERİ İLK 100’DE

Ekonomist Dergisinin hazırladığı ve dünyaya duyurduğu Türkiye’nin en zengin 100 ailesi sıralamasına Gaziantep’ten bu yıl 3 aile girdi. SANKO Holding’in uzun yıllardır olduğu listede bu yıl Erdemoğlu Holding ile Kalyon İnşaat’ta yer aldı.

TÜRKİYE’NİN EN ZENGİN 100 AİLESİ
SIRALAMASINA GAZİANTEP’TEN 3 AİLE GİRDİ

Ekonomist Dergisi Türkiye’nin en zengin kişi ve ailelerini belirledi. ‘En Zengin 100 Araştırması’nın bu yıl 16’ncısını düzenleyen dergide ilk 100’de Gaziantep’te 3 aile listeye girdi. Listenin 15. Sırasında SANKO Holding, 31. Sırasında Erdemoğlu Holding ve 40. Sırasında ise Kalyon İnşaat yer aldı.

TÜRKİYE’NİN EN ZENGİN AİLELERİ

SANKO Holding uzun yıllardır listede hep üst sıralarda yer almanın gurunu yaşadı. Gaziantep ve Türkiye genelinde ki yatırımlar ve hayır işlerinde hız kesmeyen SANKO Holding önemli projelere imza atmaya devam ediyor. Gaziantep ve bölgesinde önemli yatırımlarıyla dikkat çeken ve eğitim alanında hayırlarıyla bilinen Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu, bu başarının Gaziantep ve bölgesine ait olduğunu dile getirdi. İnşaat alanında önemli projelere imza atam Kalyon İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Kalyoncu’da listede yer aldı.

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
3.11.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin