Şahinbey’de takvim krizi

Şahinbey’de takvim krizi

Şahinbey Belediyesinin Aralık ayı olağan meclis toplantısının 1.oturumu,  Şahinbey Belediyesi Meclis Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Başkanlığında Belediye Meclis Salonu'nda yapıldı. Meclis toplantısında belediye adına yaptırılması planlanan yeni yıl takvimi tartışma konusu oldu.

Şahinbey Belediyemizin Meclisi Aralık ayı ilk oturumu, yapılan yoklamanın ardından bir önceki birleşime dair meclis tutanak özetlerinin oylanmasıyla devam etti. Gündeme alınan 12 maddenin 7’si İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na, 2’si Plan Bütçe Komisyonuna, 3 madde ise Teklif Karar olarak meclise sunuldu ve oy birliği ile kabul edildi. Meclis toplantısında yeni yıl takvimi yaptıracak olan ilçe belediyesinin yönetimi ihale yöntemi konusunda eleştirildi.
Şehit Mehmet Demir Kız İmam Hatip Lisesi öğrencileri Şahinbey Belediyesi Aralık ayı olağan meclis toplantısını izlediler. Şahinbey Belediye Meclisimiz Aralı ayı 2. oturum toplantısı 06 Aralık 2018 Perşembe günü saat 16.00'da yapılmak üzere birinci oturuma son verildi.
AYSU YIKMIŞ

GÜNDEM
Haber Merkezi
3.12.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin