“PANDEMİ SÜRECİNDE İŞBİRLİĞİ ÖNEMLİ”

“PANDEMİ SÜRECİNDE İŞBİRLİĞİ ÖNEMLİ”

Sağlık-Sen Gaziantep Üniversitesi Şube Başkanı ve Memur-Sen Gaziantep İl Başkan Yardımcısı Cuma Kerkez ve yönetim kurulu üyeleri İl Sağlık Müdürü Dr. Ümit Mutlu Tiryaki’yi makamında ziyaret etti. Ziyarette İl Sağlık Müdürü Dr. Ümit Mutlu Tiryaki ile sendika temsilcileri pandemi sürecinde işbirliğinin oldukça önemli olduğuna dikkat çektiler.

İl Sağlık Müdürü Dr. Ümit Mutlu Tiryaki’yi beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ziyaret eden Sağlık-Sen Gaziantep Üniversitesi Şube Başkanı Memur-Sen Gaziantep İl Başkan Yardımcısı Cuma Kerkez, Dr. Tiryaki’ye Covid-19 ile mücadele kapsamında sağlık çalışanlarının içinde bulunduğu sıkıntıları anlattı. Sağlık-Sen’in genel merkez bazında bu konuyla ilgili sürekli olarak çalışmalar yaptığını ve adımlar attığını dile getiren Kerkez, Memur-Sen olarak da sağlık çalışanlarını desteklediklerinin altını çizdi.

“BU SÜRECİ BİRLİKTE ATLATACAĞIZ”

İl Sağlık Müdürü Dr. Ümit Mutlu Tiryaki ise pandemi sürecini Gaziantep’in en iyi şekilde atlatması için çalıştıklarını ve mücadele ettiklerini belirterek Sağlık-Sen ve Memur-Sen’in bu anlamda ve bu konuda kendilerine destek olmasının büyük önem taşıdığını belirtti. Tiryaki, ziyaretten dolayı Kerkez ve beraberindeki heyete teşekkür ederken özellikle Covid-19 ile mücadelede bu kuruluşlarla birlikte ve koordineli hareket etmenin öneminden bahsetti. Covid-19 salgınının altından bütün sağlık camiası olarak birlikte kalkılacağının altını çizen Tiryaki, Kerkez ile sürekli irtibatta kalacaklarını da vurguladı.

EREN GAÜN SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İŞBİRLİĞİNİ ANLATTI

GAÜN Tıp Fakültesi Şahinbey Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Şevki Hakan Eren de İl Sağlık Müdürü Ümit Mutlu Tiryaki’yi ziyaret eden heyet arasında yer alırken İl Sağlık Müdürü Tiryaki’ye Covid-19 salgını sürecinde Gaziantep Üniversitesi ile İl Sağlık Müdürlüğü’nün işbirliğini ve birlikte çalışma kabiliyetini anlattı. Tam bir işbirliği içinde hareket edildiğini dile getiren Prof. Dr. Şevki Hakan Eren, bundan sonraki süreçte de bu çalışma adaptasyonunun devam etmesi için ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti.

YENİ BAŞKANLARI DA ZİYARET ETTİLER

İl Sağlık Müdürü Dr. Ümit Mutlu Tiryaki’yi ziyaret eden heyet ayrıca, Tiyaki’nin ziyaretinden sonra Gaziantep Sağlık Müdürlüğü’nde yeni atanan Destek Hizmetleri Başkanı Hasan Tiryakioğlu, Personel Hizmetleri Başkanı Yamluha Coşkun, Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Ali Bulam, Personel Hizmetleri Başkan Yardımısı Mehmet Geyik’i de ziyaret ettiler. Ziyarette yeni atanan isimlere hayırlı olsun dileklerinde bulunulurken; yeni atanan isimler ise Cuma Kerkez başkanlığındaki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

GÜNDEM
Sabiha Nigar Kocaman
4.12.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin