İKTİDAR-MUHALEFETİN SAHA SAVAŞI!

Ekonomik sıkıntıların yaşandığı bu süreçte iktidar ve muhalefet arasında ki gerilim her geçen gün biraz daha artıyor.
İKTİDAR-MUHALEFETİN SAHA SAVAŞI!

Erken seçim tartışmalarının yaşandığı süreçte, kurda yaşanan dalgalanma, ekonomik sorunlar iktidar ile muhalefetin saha savaşına dönüştü. Millet İttifakının bileşenleri sahada etkin çalışmalara imza atarak, iktidarı vatandaşa şikayet ediyor. Diğer yandan ise iktidarın Gaziantep temsilcileri başta Şahinbey ve Şehitkamil ilçe yönetimleri olmak üzere il yönetimi muhalefet söylemlerinin yalan olduğuna dair açıklamalarda bulunuyor. İktidarın seçimlere yönelik Gaziantep'te ki en önemli kozu ise Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin.

SAHA ÇALIŞMALARINDA MİLLET İTTİFAKI ÖNDE
Millet İttifakının en büyük bileşenleri olan Cumuriyet Halk Partisi ile İyi Parti Gaziantep temsilcileri ekonomide yaşanan kötü gidişat nedeniye iktidarı vatandaşlara şikayet ederek oy topluyor. Erken seçim konusunda ısrarlı tavrını sürdüren muhalefet bileşenleri Gaziantep'te etkin çalışmalarıyla ön planda. Köy ve mahalle ziyaretlerini etkin şekilde sürdüren muhalefet temsilcileri ekonomide yaşanan kötü gidişat karşısında muhalefetin çözüm önerilerini vatandaşlarla paylaşıyorlar.

İKTİDAR TEMSİLCİLERİ İLÇELERDE DAHA ETKİN
Ak Parti Gaziantep temsiclileri il bazında olmasada ilçelerde etkin çalışmalara imza atıyorlar. Şahinbey ve Şehitkamil ilçeleri başta olmak üzere taşra ilçelerde etkin çalışmalarıyla dikkat çeken Ak Parti temsilcileri iktidarın son 19 yılda yaptığı çalışmaları dile getirerek 2023 hedefini anlatıyor. Ak Parti Gaziantep teşkilatlarının yanında Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin iktidarın Gaziantep'te en önemli kozu olarak gösteriliyor. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in gerek yerel çalışmaları gerekse parti çalışmalarında kentte yaşayan vatandaşlar arasında önemli bir yeri bulunuyor. İktidar temsilcileri arasında vatandaş ziyaretlerinde tepki görmeyen tek siyasetçi Fatma Şahin olarak gösteriliyor.

GÜNDEM
Bülent Öner
28.11.2021

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin