“Genel merkezimizin kararına saygılıyız”

“Genel merkezimizin kararına saygılıyız”

Cumhuriyet Halk Partisi Şehitkamil İlçe Başkanı Umut Yılmaz, genel merkezin görevden aldığı CHP Gaziantep eski İl Başkanı Hayri Sucu’nun yerine atanan Melih Meriç’e başarılar diledi. Yılmaz, “Genel merkezimizin kararına saygılıyız. Biz bu dönemde yerel seçimlere ittifakın kurallarına uygun olarak çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız” diye konuştu.

“MELİH MERİÇ’E ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİZ”

Geçtiğimiz günlerde CHP Genel Merkezi tarafından görevden alınan Hayri Sucu’nun yerine atanan Melih Meriç’e çalışmalarında başarılar dileyen Cumhuriyet Halk Partisi Şehitkamil İlçe Başkanı Umut Yılmaz, “Yeni il başkanımız Melih Meriç’e çalışmalarında başarılar diliyorum. Bu süreçte genel merkezimiz tarafından görevden alınan il başkanımızın yerine yeni bir isim atandı. Biz şimdi genel merkezimizin aldığı kararı sorgulayacak değiliz. İsterlerse bizleri de görevden alabilirler. Bizler şimdi kenetlenip bir arada olarak partimizin daha fazla oy alması ve yerel seçimlerde başarılı çıkması için çalışacağız” diye konuştu.
AYSU YIKMIŞ

GÜNDEM
Haber Merkezi
7.01.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin