Polis terör saldırısı üzerinde duruyor

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde sıcak saatler yaşandı. Emniyet Müdürlüğü girişinde görevli polis memurları durumundan şüphenilen bir şahsı önce uyardı, uyarılara kulak vermeyen kişi polis tarafından etkisiz hale getirildi.
Polis terör saldırısı üzerinde duruyor

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde sıcak saatler yaşandı. Emniyet Müdürlüğü girişinde görevli polis memurları durumundan şüphenilen bir şahsı önce uyardı, uyarılara kulak vermeyen kişi polis tarafından etkisiz hale getirildi. Gaziantep Valisi Davut Gül yaptığı açıklamada, "Gaziantep Emniyet Müdürlüğümüz önünde, bomba süsü verilmiş şekilde saldırı girişimi bulunan bir kişi polislerimiz tarafından yaralı olarak etkisiz hale getirilmiştir.

EMNİYET ÖNÜNDE SICAK SAATLER

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde durumundan şüphenilen bir şahıs polisin dikkati sonucu etkisiz hale getirildi. Polis vurulan kişinin üzerinde bomba olup olmadığına yönelik titiz bir çalışma gerçekleştirdi. Üzerinde bomba olmadığı anlaşılan kişi olay yerine gelen ambulansla Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı. Gaziantep polisi yaşanan olay üzerine çevrede güvenlik önlemlerini artırdı.

VALİ GÜL AÇIKLAMA YAPTI

Gaziantep Valisi Davut Gül yaptığı açıklamada, "Gaziantep Emniyet Müdürlüğümüz önünde, bomba süsü verilmiş şekilde saldırı girişimi bulunan bir kişi polislerimiz tarafından yaralı olarak etkisiz hale getirilmiştir. Olay çok yönlü olarak araştırılmakta olup, ilgili kişinin çok sayıda adli kaydı bulunmaktadır. Geçmiş olsun" dedi.

GÜNDEM
Haber Merkezi
26.05.2022

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin