CHP’de Celal Doğan bekleniliyor

CHP’de Celal Doğan bekleniliyor

Büyükşehir Belediye Başkan aday adaylığı noktasında Sait Köse’nin dışında şu ana kadar bir başvuru bulunmuyor. 2 veya 3 partinin ittifakı halinde Büyükşehir Belediye Başkan adaylığını kabul edeceğini dile getiren Büyükşehir Belediyesi eski başkanlarından ve HDP Gaziantep eski Milletvekili Celal Doğan ile CHP genel merkezi düzeyinde görüşmeler devam ediyor.

DOĞAN’IN ADAYLIĞINA KARŞI ÇIKAN İL VE ŞAHİNBEY İLÇE YÖNETİMLERİ

Celal Doğan’ın Gaziantep Büyükşehir Belediyesi başkanlığına aday gösterilmesi noktasında karşı duruş sergileyen CHP il ve Şahinbey ilçe yönetimleri Doğan’ın parti gündemin olmadığına dikkat çekerken diğer yandan ise Celal Doğan’la CHP genel merkezi düzeyinde görüşmelerin aralıksız bir şekilde sürdürüldüğüne dikkat çekiliyor. Doğan parti genel merkeziyle gerçekleştirilen bir görüşmenin olmadığını dile getiriyor ama parti kulislerinde de görüşmelerin İstanbul’da özel olarak gerçekleştirildiği yönünde söylentiler dolaşıyor.

HABER//AYSU YIKMIŞ

GÜNDEM
Haber Merkezi
4.12.2018

Yorumlar

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin