USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Yaparsa Ak Parti Yapar

Yaparsa Ak Parti Yapar

Yaparsa Ak Parti Yapar
19-04-2023 20:34
Ak Parti Gaziantep 4.Sıra Milletvekili Adayı Derya Bakbak ve 10.Sıra Milletvekili Adayı M.Hakan Tanrıöver  İl, ilçe yöneticileriyle birlikte Gazetemiz Hakimiyeti ziyaret etti.
AK Parti'nin Gaziantep Milletvekili Adayları Derya Bakbak ve M.Hakan Tanrıöver, 14 Mayıs 2023 genel seçim çalışmaları kapsamında gazetemizin imtiyaz sahibi Abdullah Sabri Kocaman’a  Ak Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, seçim süreci ve çalışmalar ile ilgili bilgi verdiler.
Sorunlara hızlı çözüm
Sorunların çözümünde hızlı bir şekilde karar alındığını belirten Ak Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, “ Pandemi döneminde, deprem döneminde hızlı karar mekanizmasının olumlu sonuçlarını aldık. İhtiyaçlara göre anında çözümler  getirildi. Gençlerin eğitim ihtiyaçları ile birlikte yaşlılar, engelliler, çocuklar sorunlarına hemen çözümler bulabildiler.
Örneğin bir süre önce pandemi süreci oldu. Pandemi de çözülmesi gereken  acil ihtiyaçlar oldu.Bu süreçte de kısa çalışma, esnek çalışma modeli , esnaflarımızla ilgili kredi destekleri, hastanelerin durumu, sağlık durumları ihtiyaç ne olduysa anında çözümlemeler geldi. Tabi  bütün bu süreçlerin işlemesi güçlü bir yapı ile olur. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde çok hızlı bir şekilde sorunlara müdahale edile bilinildi. Sonrasında  Milletçe 6 Şubat  depremini yaşadık. Anında Cumhurbaşkanımız başkanları bu bölgeye gönderdi. Yine hızlı bir şekilde anında konteyner ihtiyaçları tespit edildi. Kaç ev yıkıldı, kaç ev hasar aldı, orta hasarlı az hasarlı yıkılan evler ne kadar, bunların enkazları hepsi ayrı ayrı yönetilmesi gereken konular oldu. Bununla ilgili hemen kaç konut yapılması lazım temeli atılıp araziler tespit edildi. Sorunları hızlı bir şekilde çözmede AK Parti yine farklılığını göstermiş oldu.
Yeni hizmet müjdelerimiz var
Seçim beyannamesinde yeni hizmetler olduğunu belirten Bakbak, “Sırasıyla asgari ücret arttırıldı, emekli maaşları, memur maaşları şu anki duruma göre değerlendirildi yükseltildi. EYT geldi, yine bir ihtiyaçtı, vatandaştan gelen talepti, yapıldı. Şu anda ev hanımlarımız için emeklilik hakkı çalışmaları var. Yakında bununda müjdesini sizlerle paylaşacağız.
Ümidin adresi olacağız
Doğal gaz ile ilgili çok yakında müjdeli bir haberi vatandaşlarla paylaşacakları müjdesini veren M.Hakan Tanrıöver “ Vatandaşlarımızdan gelen istek ve taleplerin karşılanması için Arkadaşlarımızla çalışmaya devam ediyoruz. Esnaf ziyaretlerimiz de artık herkes çekinmeden görüş ve taleplerini söyleyebiliyor. Partimize ilgi  ve güven çok fazla. Şimdi herkesin elinde cep telefonları var ve bilgiye ulaşmak çok kolay oldu. Vatandaşlarımız yapılan hizmetleri kolaylıkla takip edip görebiliyor. Biz öncelikle  ‘He de iş görür, yok ’da iş görür’ düstûru ile çalışıyoruz. Gücümüzün yettiğini çözüyoruz. Yetmediğini gücü yetecek olana söylüyoruz. Olmayacaksa sebebini izah ediyoruz. Tekrarın değil, yeniliğin, mazeretin değil, çârenin, karamsarlığın değil, ümidin adresi olacağız” dedi.
Milletvekili adayları Derya Bakbak ile M.Hakan Tanaıöver, Gaziantep için birlik ve beraberlik ruhuyla talep ve önerileri dikkate alarak çalışmalara devam edeceklerini belirttiler.
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?