ÇYDD Gaziantep Şubesi kadınlarla el ele verdi

ÇYDD Gaziantep Şubesi kadınlarla el ele verdi

ICF Türkiye ve ÇYDD’nin 2016 yılında başlattığı  “Kadınlarla El Ele” projesi yeni dönemini  başarıyla bitirdi..

Proje kapsamında, ÇYDD’nin burs verdiği öğrencilerin anneleri ile ÇYDD gönüllülerine farkındalık ve gelişim kazandırmayı amaçlayan grup çalışmaları başarı ile yapılarak sertifikaları verildi.

ÇYDD Gaziantep Şubesi olarak geçen yıl başladığımız çalışmalara bu yıl da hız kesmeden bu yıl da devam ettik.Toplam 6 oturum süren grup koçluğu çalışmasına sevgili eğitmenimiz Zeynep Derya Levent’in sunumuyla bu hafta tamamlandı.

ÇYDD Gaziantep Şubesi olarak, “Kadınlarla El Ele” projesinin farklı yaş ve eğitim skalasında bulunan kadınlara; çocuklarla iletişim, takdir kültürü, kendine güven, hayatla başa çıkma gibi konularda farkındalık kazandırmayı amaçladık ve
onlarca kadının desteğiyle “Kadınlarla El Ele” projemiz ile daha çok kadının yaşamında fark yaratabildik.Projemiz boyunca emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.


GÜNDEM
İHA
11.02.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin