BAŞKAN HANIMIN PARALEL TEŞKİLATI!

BAŞKAN HANIMIN PARALEL TEŞKİLATI!

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in merkez ilçelerde başlattığı “mahalle komisyonları” çalışması aralıksız bir şekilde sürüyor. Çalışma kapsamında Şahinbey ve Şehitkamil ilçelerinde her mahallede 10’ar kişilik komisyonlar kurulacak. Bu komisyonlar o mahallenin sorunlarını Büyükşehir’le paylaşacak.

ŞAHİNBEY’DE ÜNAL USLU, SALİH YILDIRIM ŞEHİTKAMİL’DE M. ALİ ÇİFTÇİ, HALİL UĞUR

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, kurulacak olan mahalle komisyonlarıyla ilgili olarak Şahinbey ilçesinde bir süre önce görevden alınan Zabıta Daire Başkanı Salih Yıldırım ile danışman Ünal Uslu’yu görevlendirdi. Şahin, Şehitkamil ilçesinde ise çalışmalar için Mehmet Ali Çiftçi ile Halil Uğur’u görevlendirdi.

İLÇE YÖNETİMLERİNİ DIŞLADI MI?

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in, mahalle komisyonlarıyla birlikte ilçe yönetimlerinin mahalle temsilcilerini devre dışı bırakacağı iddia ediliyor. Şahinbey ve Şehitkamil ilçe yönetimlerinden ortaya konan bu çalışmalara ilişkin tepkiler görmezlikten gelinirken, Şahin’in kurulacak olan mahalle komisyonlarının kararları doğrultusunda bölgelerin ihtiyaçlarını gidereceği öne sürülüyor.

GÜNDEM
Bülent Öner
17.05.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin