USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Yol Durumu

1Dursunbey-Harmancık-Tavşanlı yolunun 13-30.km. leri arasında saat 10.00.16.00 saatleri arasdında patlatma yapılacak olup yol güvenlik nedeniyle kısa süreli olarak trafiğe kapatılacak tır 06.06.2023. 07.06.2023
2Anadolu Otoyolunun O-4/B-24 (Kaynaşlı Kavşağı) Ankara İstikameti katılım kolunda aydınlatma direkleri değişimi yapılacağından bahse konu katılım kolu araç trafiğine kapatılacaktır. Bu kavşağı kullanarak Ankara istikametine gitmek isteyen sürücüler Abant ve Düzce Kavşağına yönlendirilecektir.
3TEM Otoyolunun Saray Kavşağı-Lüleburgaz Kavşağı arasında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle önce Edirne istikameti, daha sonra İstanbul istikameti kesimler halinde trafiğe kapatılacak ve ulaşım iki yönlü (gidiş-geliş) olarak sağlanacaktır. (Çalışmalar 24 saat esasına göre yapılacaktır.)
4Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu Projesi Malkara-Çanakkale (1915 Çanakkale Köprüsü dahil) Kesimi Otoyolunun Gelibolu Güney Kavşağı ile Lapseki Kavşağı 1-3.km.leri arasında 1915 Çanakkale Köprüsü ve yaklaşım viyadükleri üzerinde bakım-onarım çalışması nedeniyle her iki yönde sağ şerit ve lokal olarak sol şerit trafiğe kapatılmıştır. (01.06.2023-30.06.2023)
5Gaziantep-Şanlıurfa Otoyolunun Gaziantep-Şanlıurfa İl Sınırı-Birecik Kavşağı Kesimi 18-23.km.leri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle Şanlıurfa yönü trafiğe kapatılarak ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
6TAG Otoyolunun Toprakkale Kavşağı-Osmaniye Kavşağı Kesimi 4-7.km.leri arasında köprü yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım Gaziantep istikametinden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.
7Çorum-Sungurlu yolunun 0-2. km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeni ile ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
8Bayburt-Erzurum yolunun 2.km.sinde meydana gelen (Maden-Erzurum arası) heyelan nedeniyle Maden-Erzurum yönü trafiğe kapanmış olup, ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
9Kaş-Demre-Finike yolunun 64-65.km.leri arasında kanalizasyon altyapı çalışması nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
10(Kastamonu-Çankırı) İl Snr.-Ilgaz-Çankırı yolunun 0-5.km.leri arasında, Ilgaz 15 Temmuz İstiklal Tünelinin yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Kastamonu-Çankırı istikametindeki sağ tüp trafiğe kapatılmıştır, ulaşım sol tüpten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
11Ardahan-Göle yolunun 32-34.km.leri arasında yol bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.
ANKET TÜMÜ
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler
ARŞİV ARAMA
Gazete Manşetleri
SOSYAL MEDYA
Yol Durumu