İYİ PARTİ GAZİANTEP'İ KUŞATTI

İYİ PARTİ GAZİANTEP'İ KUŞATTI

İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Celal Yıldırım ve ilçe teşkilatları kent genelinde seçime dönük çalışmalarını sürdürüyorlar. Yıldırım çalışmalar kapsamında Şahinbey bölgesinde partinin önemli isimlerinden Osman Çam ile birlikte mahalle muhtarlarını ziyaret etti.

İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Celal Yıldırım, saha çalışmalarına hız verdi. Partinin önemli isimlerinden Osman Çam ile Şahinbey ilçesinde mahalle muhtalarını ziyaret eden Yıldırım, vatandaşlarla sohbet etti. Sorunları yerinde dinleyen Yıldırım ve ekibi partisinin yaşanan sorunlara ilişkin çözüm önerilerini vatandaşlara anlattı.

"YAŞANAN SORUNLARIN FARKINDAYIZ"

Cemal Gürsel Mahalle Muhtarı Aziz Gürler ile Dumlupınar Mahalle Muhtarı Mustafa Göçmen'i ziyaret eden ve mahallelerde vatandaşlarla buluşan İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Celal Yıldırım, olası bir erken seçim veya zamanında yapılacak bir seçime dönük tüm hazırlıkların tamam olduğunu anlattı. Kentte ve ülke genelinde yaşanan sorunların farkında olduklarını belirten İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Celal Yıldırım, ekonomide yaşanan sorunların artarak devam ettiğine dikkat çekti.

"YANDAŞLARA VERİLENLERİN HESABINI SORACAĞIZ"

Yıldırım, Gaziantep’te muhalefette yaşanan boşluğun farkında olduklarını ve bunu kapatmak için de kolları sıvadıklarını söyledi ve AK Parti'nin güç zehirlenmesi yaşadığını ve vatandaştan iyice koptuğunu ileri sürdü.  Yıldırım açıklamasında şu ifadelere yer verdi;
“Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Gaziantep’te de güç zehirlenmesi yaşanıyor. Bu herkeste her konuda mevcut. Bunun önüne geçmek için çalışacağız. Takipteyiz. Sorunları biliyoruz, çözüm önerilerimiz hazır. Gaziantep halkı bize güvensin, inansın. Biz her şeyden önce şunu iddia ediyoruz. Yönetime gelince çalmayacağız, çaldırmayacağız israf etmeyeceğiz ve kamunun kaynaklarını kamunun faydasına kullanacağız. Usulsüz işlemlerin, yandaşlara verilenlerin hesabını soracağız. Bundan vatandaşımız emin olsun."

GÜNDEM
Sabiha Nigar Kocaman
4.08.2022

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin