Uçar sert tepki gösterdi

Uçar sert tepki gösterdi

CHP Gaziantep İl Başkanı Mehmet Neşet Uçar, AK Parti Gaziantep örgütünün bir restoranda düzenlediği kahvaltı organizasyonunda AK Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen’in Cumhuriyet Halk Partisine yönelik sözlerine sert tepki gösterdi.

AK Parti oylarının her geçen gün eridiğini ifade eden İl Başkanı Uçar; sırça köşklerde, yaldızlı salonlarda yapılan toplantılar ile iktidarın kendini kandırdığını söyledi. CHP İl Başkanı Mehmet Neşet Uçar’ın açıklamaları şöyle;
“Gaziantep'te oyları kar gibi eriyen AK Parti Gaziantep örgütü bugün bir restoranda gerçekleştirdikleri kahvaltı organizasyonunda şahsıma ve partimize sataşma gafletine düşmüş. Biz partimizin her kademesinde görev alan 20 Bin CHP'li yol arkadaşlarımızla birlikte Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun yanında TEK YÜREK TEK BİLEK iktidara yürüyoruz! Kendi kendilerine yaptıkları kahvaltı sofrasından bizi sahada görmediklerini iddia edenler önce bu lafı nereden söylediklerine bir baksınlar. Baksınlar da halktan milletten ne kadar kopuk olduklarını görsünler. Sizin bizi yaldızlı salonlarda,sırça köşklerde görememeniz doğal. Biz sizin sırtınızı döndüğünüz,görmezden gediğiniz Gaziantep'in fukara sokaklarında gariplerin sofrasındayız."

GÜNDEM
Haber Merkezi
28.09.2022

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin