Huzurevi sakinleri yalnız bırakılmadı

Geçmişin tecrübelerini bugünlere aktaran, toplumsal hayatın en kıymetli hazineleri olan yaşlılarımızın 1Ekim Dünya Yaşlılar Günü kutlandı.
Huzurevi sakinleri yalnız bırakılmadı

Vali Davut Gül ‘Dünya Yaşlılar Günü’ münasebetiyle Gaziantep Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde kalan huzurevi sakinlerini ziyaret etti.
Ziyarete Vali Davut Gül’ün yanı sıra, Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Berk, Aile ve Sosyal Hizmetleri İl Müdürü Mustafa Yıldırım, daire amirleri, idareciler ve huzurevi sakinleri kıtıldı.
Vali Gül, ziyaret esnasında huzurevi sakinlerinin el emeği ürünlerinin sergilendiği stantları gezerek onlarla sohbet etti. Aynı zamanda İl Sağlık Müdürlüğü ve Kızılay standlarını da gezen Vali Davut Gül, fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.
1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü anısına pasta kesilirken Vali Gül, huzur evi sakinlerine sağlık ve huzur dolu bir ömür temennisinde bulundu.

GÜNDEM
Haber Merkezi
30.09.2022

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin