Dağdeviren oto galeri hizmete girdi

Dağdeviren oto galeri hizmete girdi

İkinci el otomobillerin alım satımının gerçekleştirileceği Dağdeviren Oto Galeri Mavikent Mahallesi oto galericiler sitesinde hizmete girdi. İşletmeciliğini Gökhan Çam ile Deniz Dağdeviren’in yapacağı oto galerinin açılış töreni renkli geçti.

İşletmeci Gökhan çam ile Deniz Dağdeviren’in yapacağı oto galeride birbirinden farklı çok sayıda aracın yer alacağı ifade edildi. Çam ve Dağdeviren, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vereceklerini kaydederek, bol ürün yelpazesiyle faaliyet göstereceklerini dile getirdiler. Mesleği yıllardır icra ettiğini kaydeden işletme ortakları, "Halkımıza güvenli hizmet vereceğiz. Bu işte oldukça geniş bir tecrübeye sahibiz. İkinci el araç alım satımında piyasanın güvenilir ve etkin bir oyuncusu olmayı arzuluyoruz." Şeklinde görüş belirttiler.

Mavikent Mahallesi 135015 Nolu Cadde Şahinbey Oto Galericiler Sitesi No 8’de hizmete girdi. Açılış törenine Osman Çam, Erol Çam, Ahmet Dağdeviren, Zeynal Dağdeviren’in yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
17.06.2021
Etiketler

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin