Bu uyarıları dikkate alın!

Bu uyarıları dikkate alın!

Gaziantep'te polis, karbon monoksit zehirlenmelerinin en aza indirilmesine yönelik bilgilendirme yapıyor. Gaziantep polisinin çalışmaları çerçevesinde vatandaşlara kömürün nasıl yakılacağı da hazırlanan el bildirileriyle anlatılıyor.

YÜZLERCE AİLEYE ULAŞILDI

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, soba kullanımının yoğun olduğu mahallelerde, soba kullanımından kaynaklı karbon monoksit zehirlenmelerinin en aza indirilmesine yönelik bilgilendirme ve bilinçlendirme çalışmaları yaptı. Soba kullanımı ve kombi kullanımından kaynaklı karbon monoksit zehirlenmeleri ile ilgili olarak, Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerinde mahalle sakinlerine yönelik yapılan bilgilendirme çalışmalarında, Karbon monoksit Zehirlenmesi konulu yüzlerce el broşürü dağıtıldı. Binin üzerinde aileye sobanın güvenli kullanımı, doğalgazın güvenli kullanımı ve temizleme teknikleri gibi konularında bilgilendirme çalışması yapıldı.

GÜNDEM
Fatih Çeliktürk
11.02.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin