Acaroba ve Serintepe sosyal tesislerine kavuşuyor

Acaroba ve Serintepe sosyal tesislerine kavuşuyor

Şehitkamil Belediyesi, Acaroba ve Serintepe mahallelerinde yapacağı sosyal tesislerin temelini attı. Temeli atılan sosyal tesisler, kısa sürede tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacak.

Kırsal alandaki mahallelere önemli yatırımları peş peşe gerçekleştiren Şehitkamil Belediyesi, son olarak Acaroba ve Serintepe (Kirlialıcı) mahallelerinde çalışma başlattı. İlçe genelindeki tüm mahallelere sosyal tesis yapımı konusunda söz veren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, sözünün gereği olarak Acaroba ve Serintepe mahallelerinde sosyal tesis yapımını başlattı.

Kısa sürede tamamlanması hedeflenen sosyal tesis inşası, mahalleli tarafından memnuniyetle karşılandı. Vatandaşlar, çalışmaları dolayısıyla Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine teşekkür etti.

“Mahallemize güzel bir hizmet olacak”

Sosyal tesis yapımıyla ilgili değerlendirmede bulunan Acaroba Mahalle sakinlerinden Ali Atalan, "Başkanımız, mahallemizde bir taziye evi yapma sözü vermişti. Sağ olsun şuan taziye evimizin temeli atıldı ve çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor. Eskiden bir vatandaşımızın taziyesi olduğu zaman misafirlerini ağırlamak konusunda zorluklar yaşanıyordu. Yapılacak olan taziye evi ile birlikte artık mahalle sakinleri olarak taziyelerimizi, mevlütlerimizi burada yapabileceğiz, misafirlerimizi burada ağırlayabileceğiz. Mahallemize güzel bir hizmet olacak. Rahat bir şekilde taziye evini kullanacağız. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

GÜNDEM
Haber Merkezi
24.07.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin