15 Temmuz’u unutturmamak adına sualtına daldılar

15 Temmuz’u unutturmamak adına sualtına daldılar

Bağcılar Belediyesi, 15 Temmuz hain darbe girişimini unutmamak ve unutturmamak için “Milli İrade-2 Dalışı” etkinliği düzenledi. Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü önünden denize dalan engelliler ve 15 Temmuz gazileri su altından çıkışta Türk bayrağı açarak, hainlere “15 Temmuzda bayrağımızı indirmeye çalıştınız ama biz bugün su altında bayrak açıyoruz. Başarılı olamadınız” mesajı verdi.

 

 

15 Temmuz 2016’daki hain darbe girişiminin üzerinden 5 yıl geçti. 15 Temmuz kalkışmasını unutmamak ve unutturmamak adına Bağcılar Belediyesi, Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü ile Bandırma 17 Eylül Üniversitesi, “Milli İrade-2 Dalışı” isimli etkinliğe imza attı. Beylerbeyi’ndeki Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen programda Bağcılar Belediyesi Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı’nda eğitim gören işitme, süreğen, görme, fiziksel ve zihinsel engelli kursiyerler ile 15 Temmuz gazileri bir araya geldi. Programa Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Feyzullah Temurtaş ve Kıyı Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Orhan Barda da iştirak etti.

VİDEO HABER
İHA
12.07.2021

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin