Fatih Çeliktürk

Fatih Çeliktürk

SORUMSUZLUK ARTTIKÇA!

Bayram tatilinde sahillere akın edenler dönüş yapmaya başladılar.maske ve mesafe kurallarının hiçe sayıldığını duyduk ve gördükte sonuçları nasıl olacak bir iki haftaya kadar çıkar kokusu.

Bizler bir avuç  vatandaş olarak çoğunluğun uyulması gereken kurallara uydu, her zaman ve her yerde olduğu gibi bazı kendini bilmez insanlar kural tanımazlıklarını gene yaptılar.

Mart ayının başlarında pandeminin ilk ortaya çıktığı zamanlarda umreden dönen gruplardan kaldıkları yurtları ahıra benzetenler, öğrenciler eğer ahır gibi yerde kalıyorlarsa aslında bunu böyle söyleyebiliyorsa hiç öğrenci olmamış, öğrencilerin koşullarını, yurtları bilmeyen insanların konuşması. Öğrenciyi böyle ortamda bırakanların utanması gereken konudur.

Bunlar Allah’ tan azınlıkta da öğrencilerimiz hayvan yerine konulmanın endişe ve sıkıntısını yaşamayacaklar.

Bir başkasını da hatırlayacak olursak , görevini bu zor şartlarda yerine getirmeye çalışan Polisimizin yüzüne tüküren densiz kadın yazıklar olsun size oraya evini, barkını çoluk çocuğunu tehlikeye atıp sizi insan yerine koyup görev yapan polisimize teşekkür edeceğin yerde yüzüne tükürüyorsun.

Doktorlar ve tüm sağlık çalışanları bu süreci gerçekten çok zor şartlarda geçiriyorlar, onların evleri, çocukları aileleri yok mu?

Süreç uzadıkça bilinçsizlik ve sorumsuzlar arttıkça birinci dalgayı atlatamadan ikinci dalganın sinyaller kendini göstermeye başladı bile.Hadi hayırlısı..

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yazarın Diğer Yazıları
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin