Yıldırım’a Gaziantep’ten destek

Yıldırım’a Gaziantep’ten destek

Yüksek Seçim Kurulu tarafından iptal edilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi 23 Haziran’da yenilenecek. Yapılacak olan seçimde yeniden Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday gösterilen Binali Yıldırım’a Gaziantep’ten yoğun destek var. İstanbul’da yaşayan Gazianteplilerle sık sık bir araya gelen Binali Yıldırım büyük destek alıyor.

DENİZ KÖKEN VE MEHMET YILMAZ’LA BULUŞTU

Ak Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’a destek amaçlı ziyaret düzenleyen Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz ile Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, Yıldırım’ın seçimi büyük oy farkıyla kazanacağına dikkat çektiler. Daha önce Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği ve aynı zamanda OSB Başkanlığı görevini sürdürürken Ak Parti’den Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı olarak seçimi kazanan Deniz Köken, İstanbul’da yaşayan Gazianteplilerle sık bir şekilde bir araya gelerek Binali Yıldırım’a destek istiyor.

“23 HAZİRAN’DA İSTANBUL HAK ETTİĞİ YÖNETİME KAVUŞACAK”

Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, 23 Haziran’da yeniden yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını Binali Yıldırım’ın büyük bir oy farkı ile kazanacağını dile getirdi. İstanbul’da yaşayan Gazianteplilerin Binali Yıldırım’ın seçimi kazanması için yoğun bir şekilde çalıştığına dikkat çeken Yılmaz, “İstanbul 23 Haziran’da hak ettiği yönetime kavuşacak. Yüksek Seçim Kurulunun gerekçeleri doğrultusunda iptal ettiği İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini vatandaşlarımızın takdiriyle kazanacağız” diye konuştu.

GÜNDEM
Bülent Öner
15.05.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin